CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Fitness centra

Komplexní software pro fitness

Recept přímo pro Vaše centrum

Díky dlouholeté spolupráci s největšími sportovními centry v ČR dokáže CLUBSPIRE nabídnout skutečně komplexní služby ve všech ohledech, ať už potřebujete řešit členství, permanentky, kredit, efektivitu trenérů nebo rezervační systém pro Vaše sálové aktivity.

Vytvářejte zákaznické skupiny s různými výhodami a podmínkami – nabídněte svým klientům možnost členství nebo VIP účtu, vybudujte si s nimi pevnější vztah a udržujte jej. V programu pro fitness centrum editujte kartu zákazníka, do níž si můžete zaznamenávat cvičební plán, BMI, jídelníčky, zdravotní omezení, přiřadit fotografii a další informace.

Kontrolujte výkon a efektivitu svých zaměstnanců – díky přehledům a statistikám můžete například zjistit, kolik který trenér přivedl nových zákazníků, kolik času s nimi strávil a vše snadno promítnout do podkladů pro vyúčtování.

CLUBSPIRE také nabízí pohodlný rezervační systém pro fitness, který umožní rezervace nejen v centru a online, ale po propojení s dalšími moduly může rozesílat i automaticky generované upomínky na blížící se rezervaci pomocí e-mailu či SMS.

Zavedením stornopoplatků zamezíte finančním ztrátám kvůli na poslední chvíli zrušeným rezervacím a zákazníky tím motivujete, aby k rezervování přistupovali zodpovědně. Náhradnický systém Vám pak pomůže zaplnit prázdné místo po zrušené rezervaci dalšími zájemci, takže se nemusíte bát o vytíženost centra.

Využijte potenciál marketingových nástrojů

CLUBSPIRE je software pro fitness, který se stará nejen o plynulý provoz centra, ale i upevňování vztahu mezi zákazníky a Vaším centrem. Pomocí modulů E-mail či SMS je můžete zavčas informovat o nadcházejících cvičebních akcích, soutěžích nebo výhodných nabídkách.

Za pomoci voucherů a časově omezených permanentek motivujte zákazníky k častějšímu navštěvování Vašeho centra, a to i v méně exponovaných časech, abyste mohli udržet centrum konstantně vytížené. Odhalit „hluchá“ místa v provozní době Vám pomohou manažerské přehledy a statistiky.

Program pro fitness poskytne také detailní přehled o členech a návštěvnosti, vyhodnotí nejlepší i neaktivní zákazníky, abyste v návaznosti na to mohli upravit svoji marketingovou strategii – věrné zákazníky odměnit a ty nové či potencionální ještě lépe zaujmout.

Každé centrum se specializuje na různé činnosti, proto je třeba mít možnost nový software pro fitness snadno přizpůsobit vlastním požadavkům. Modulární systém CLUBSPIRE si můžete nechat sestavit tak, aby odpovídal Vašim představám a postupně jej rozšiřovat o nové moduly a funkce. O bezpečí uložených dat se také nemusíte bát – vše je zálohováno na zabezpečený server servisního centra.

Více fotografiíZabalit

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).