CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Fitness centra

Komplexní software pro fitness

Recept přímo pro Vaše centrum

Díky dlouholeté spolupráci s největšími sportovními centry v ČR dokáže CLUBSPIRE nabídnout skutečně komplexní služby ve všech ohledech, ať už potřebujete řešit členství, permanentky, kredit, efektivitu trenérů nebo rezervační systém pro Vaše sálové aktivity.

Vytvářejte zákaznické skupiny s různými výhodami a podmínkami – nabídněte svým klientům možnost členství nebo VIP účtu, vybudujte si s nimi pevnější vztah a udržujte jej. V programu pro fitness centrum editujte kartu zákazníka, do níž si můžete zaznamenávat cvičební plán, BMI, jídelníčky, zdravotní omezení, přiřadit fotografii a další informace.

Kontrolujte výkon a efektivitu svých zaměstnanců – díky přehledům a statistikám můžete například zjistit, kolik který trenér přivedl nových zákazníků, kolik času s nimi strávil a vše snadno promítnout do podkladů pro vyúčtování.

CLUBSPIRE také nabízí pohodlný rezervační systém pro fitness, který umožní rezervace nejen v centru a online, ale po propojení s dalšími moduly může rozesílat i automaticky generované upomínky na blížící se rezervaci pomocí e-mailu či SMS.

Zavedením stornopoplatků zamezíte finančním ztrátám kvůli na poslední chvíli zrušeným rezervacím a zákazníky tím motivujete, aby k rezervování přistupovali zodpovědně. Náhradnický systém Vám pak pomůže zaplnit prázdné místo po zrušené rezervaci dalšími zájemci, takže se nemusíte bát o vytíženost centra.

Využijte potenciál marketingových nástrojů

CLUBSPIRE je software pro fitness, který se stará nejen o plynulý provoz centra, ale i upevňování vztahu mezi zákazníky a Vaším centrem. Pomocí modulů E-mail či SMS je můžete zavčas informovat o nadcházejících cvičebních akcích, soutěžích nebo výhodných nabídkách.

Za pomoci voucherů a časově omezených permanentek motivujte zákazníky k častějšímu navštěvování Vašeho centra, a to i v méně exponovaných časech, abyste mohli udržet centrum konstantně vytížené. Odhalit „hluchá“ místa v provozní době Vám pomohou manažerské přehledy a statistiky.

Program pro fitness poskytne také detailní přehled o členech a návštěvnosti, vyhodnotí nejlepší i neaktivní zákazníky, abyste v návaznosti na to mohli upravit svoji marketingovou strategii – věrné zákazníky odměnit a ty nové či potencionální ještě lépe zaujmout.

Každé centrum se specializuje na různé činnosti, proto je třeba mít možnost nový software pro fitness snadno přizpůsobit vlastním požadavkům. Modulární systém CLUBSPIRE si můžete nechat sestavit tak, aby odpovídal Vašim představám a postupně jej rozšiřovat o nové moduly a funkce. O bezpečí uložených dat se také nemusíte bát – vše je zálohováno na zabezpečený server servisního centra.

Více fotografiíZabalit

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.