CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Sálové sporty a cvičení

Moderní software pro sálové sporty a cvičení

Systém CLUBSPIRE šetří Váš čas i peníze

Ať už provozujete halu na házenou, florbal a volejbal nebo sál pro aerobik, jógu či bosu, zcela jistě využijete speciální software CLUBSPIRE. Pomůže Vám téměř se vším – ulehčí zadávání rezervací, usnadní evidenci členů i zadávání lekcí, podá Vám podrobné přehledy o návštěvnosti a umí rozeslat i emailové pozvánky na blížící se turnaj.

Rezervační systém je velmi praktický pro každý sálový sport a cvičení. Vašim zákazníkům umožní vytvářet rezervace online nebo osobně na recepci. Díky propojení s dalším modulem je můžete emailem nebo SMS automaticky informovat o nadcházející rezervaci.

Pokud by se i přesto stávalo, že zákazníci na svoje rezervace zapomínají nebo na poslední chvíli ruší, zaveďte stornopoplatky. Donutí je chovat se zodpovědněji a Vy nepřijdete o své tržby ani další návštěvníky - uvolněné místo jednoduše poskytnete náhradníkům.

Basketbal, kopaná či házená jsou týmové sporty s mnoha hráči, kterým můžete nabídnout ve Vašem centru členství. Vedle volného členství, kam je zařazen každý hráč po splnění Vámi zadaných kritérií, existuje i placené, spojené s určitými výhodami. Pro nejvěrnější zákazníky je určen VIP účet.

Program pro sálové sporty a cvičení dokáže vytvořit manažerské přehledy a statistiky. Kdykoliv si můžete vyhledat např. kolik lidí cvičilo na sále v určitou hodinu, jak jsou navštěvovaná dopoledne všedních dnů, kolik nových zákazníků přivedl konkrétní lektor a samozřejmě nejen to.

Odlište se od konkurence díky marketingovým nástrojům

Systém CLUBSPIRE disponuje užitečnými marketingovými nástroji, které Vám pomohou upevnit vztahy s Vašimi zákazníky. Nabídněte jim výhodné balíčky služeb v podobě časově omezené permanentky a pomocí voucherů, poukázek s nabídkou bezplatné služby či určitého kreditu, pozvěte nové klienty! Prostřednictvím SMS nebo e-mailů je informujte o nadcházejících akcích, turnajích, slevách nebo blížící se rezervaci.

Rozšíříte-li své služby o prodejnu sportovních potřeb, uzamykatelné skříňky nebo bar, pro systém CLUBSPIRE to nepředstavuje žádný problém! Pracuje na základě jednotlivých modulů, které je možné kdykoliv dokoupit a co nejpřesněji tak vyhovět požadavkům Vašeho centra. Bezproblémový provoz systému zajišťuje naše servisní středisko, které všechna data uchovává na zabezpečeném serveru a je připraveno k okamžitému servisnímu zásahu.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).