Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Mapa center našich zákazníků

CLUBSPIRE nám pomohl výrazně zvýšit efektivitu řízení našeho centra

Fitfabrik je stylově zařízené sportovní tréninkové centrum patřící známému slovenskému hokejovému reprezentantovi Tomáši Tatarovi. S rozlohou 1200m2 je největším slovenským fitcentrem, ve kterém najdete podmínky pro trénink na nejvyšší úrovni. Speciální software CLUBSPIRE se stará o komplexní péči o zákazníky, marketingové nástroje a také efektivní provozní management tohoto centra.

Zpět na přehled referencí

Rychlý, spolehlivý, kompatibilní a bezpečný software

Rezervační systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyce JAVA a využívá moderní 3 vrstvou architekturu. Ta zajišťuje, že Vaše data jsou bezpečně uložena, máte k nim rychlý a bezpečný přístup. Při rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s více než 200 sportovními centry, s nimiž celý komplexní software pro fitness a další centra neustále rozvíjíme. Zjistěte, jak by CLUBSPIRE pomohl Vašemu centru.

• Apple
  • Linux