Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Mapa center našich zákazníků

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.

• Powerplate
  • TRX, vedené lekce
  • Cardio
  • Funkční trénink
  • Osobní trenér
  • Zumba, Break Dance
  • Power jóga, Body styling
  • Výživa
  • Pohybová analýza Dartfish

Zpět na přehled referencí

Rychlý, spolehlivý, kompatibilní a bezpečný software

Rezervační systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyce JAVA a využívá moderní 3 vrstvou architekturu. Ta zajišťuje, že Vaše data jsou bezpečně uložena, máte k nim rychlý a bezpečný přístup. Při rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s více než 200 sportovními centry, s nimiž celý komplexní software pro fitness a další centra neustále rozvíjíme. Zjistěte, jak by CLUBSPIRE pomohl Vašemu centru.

• Apple
  • Linux