Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Mapa center našich zákazníků

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).

Martin Dajč, MD Fitness, Lanškroun

Nově vybudovaná největší posilovna na ústeckoorlicku. Moderní, průmyslový vzhled se zachováním historických prvků starého pivovaru. Centrum je vybaveno nejnovější řadou strojů firmy Grün Sport - 34 stanovišť na 320 m2.

MD Fitness klade důraz na cvičení pod vedením kvalifikovaných trenérů s licencí. Kvalitní kardiozóna s cyklingovými koly Grün Sport, dále 2 běhací pásy, 2 steppery a 2 ellipticaly zn. Nautilus. Centrum nabízí také prostor pro strečink, prostorné šatny, moderní sprchy, bar s nabídkou speciálních nápojů a doplňků, vhodných před, při i po cvičení. V bezprostřední blízkosti rozlehlé parkoviště.

Zpět na přehled referencí