Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Mapa center našich zákazníků

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).

Nově vybudovaná největší posilovna na ústeckoorlicku. Moderní, průmyslový vzhled se zachováním historických prvků starého pivovaru. Centrum je vybaveno nejnovější řadou strojů firmy Grün Sport - 34 stanovišť na 320 m2.

MD Fitness klade důraz na cvičení pod vedením kvalifikovaných trenérů s licencí. Kvalitní kardiozóna s cyklingovými koly Grün Sport, dále 2 běhací pásy, 2 steppery a 2 ellipticaly zn. Nautilus. Centrum nabízí také prostor pro strečink, prostorné šatny, moderní sprchy, bar s nabídkou speciálních nápojů a doplňků, vhodných před, při i po cvičení. V bezprostřední blízkosti rozlehlé parkoviště.

Zpět na přehled referencí

Rychlý, spolehlivý, kompatibilní a bezpečný software

Rezervační systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyce JAVA a využívá moderní 3 vrstvou architekturu. Ta zajišťuje, že Vaše data jsou bezpečně uložena, máte k nim rychlý a bezpečný přístup. Při rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s více než 200 sportovními centry, s nimiž celý komplexní software pro fitness a další centra neustále rozvíjíme. Zjistěte, jak by CLUBSPIRE pomohl Vašemu centru.

• Apple
  • Linux