3. ročník CLUBSPIRE meetingu

CLUBSPIRE software je ještě lepší! Pracujeme na spoustě novinek a snažíme se jej neustále vylepšovat. Záleží nám na vaší spokojenosti a chceme vám všechny změny představit a vysvětlit osobně. Jaké nové moduly CLUBSPIRE nabízí? Co plánujeme na zbytek roku a na co se můžete těšit v roce 2020? Odpovědi přinese v pořadí už 3. CLUBSPIRE meeting.

CLUBSPIRE meeting

Kde a kdy?

CLUBSPIRE meeting proběhne v termínu 10. 10. 2019 od 10.00 v Brně v Czechitas House. Ukončení oficiálního programu je v plánu mezi 16.00 a 18.00, dokud nezodpovíme všechny dotazy. Ty můžete už v tuto chvíli posílat na e-mail obchod@clubspire.cz. Pošlete nám také návrhy, které nové funkce byste si v systému přáli a co by vám usnadnilo práci. Máte možnost ovlivnit budoucí vývoj CLUBSPIRE. Těšíme se na diskuzi!

Vstupné

Účast je zpoplatněna částkou 890 Kč/os. bez DPH, z čehož pokryjeme náklady. Vstupné se platí předem na fakturu. Cena zahrnuje oběd a celodenní občerstvení, materiály ke konferenci a jeden voucher pro každé centrum na moduly CLUBSPIRE v hodnotě 1 000 Kč.

Jak se přihlásit?

Je to jednoduché. Stačí, když nám na e-mail obchod@clubspire.cz dáte vědět, že máte o účast na CLUBSPIRE meetingu zájem. Kapacita sálu je 50 osob. Pokud s sebou chcete vzít i kolegy, nezapomeňte nám prosím napsat jejich počet, abychom s nimi počítali. Nezapomeňte také poslat dotazy a návrhy na vývoj nových funkcí.

• Úvod
  • Představení nové grafické identity
  • Novinky a funkce systému:
    • novinky v přehledech
    • rozšíření online rezervací
    • novinky v mobilní aplikaci (denní rozvrh, zobrazení celého rozvrh, e-platby,push notifikace)
    • propojení s hotelovým systémem Savarin
    • nové moduly (GDPR, e-platba a 3 její benefity, Google kalendář, e-kasa)
    • ostatní novinky
  • Oběd
  • Možnosti automatizace provozu:
    • částečná (usnadnění práce recepci)
    • plná (bezobslužný provoz)
    • rozšíření otevírací doby
  • Workshop obsluhy systému
  • Odpovědi na předem zaslané dotazy
  • Plány pro rok 2019/20
  • Volná diskuze

Práva pro změny programu vyhrazena.