Buďte fit s novým fitness centrem B-FIT v Rokycanech!

posilování

Be cool,be fit!

Nově zřízené fitness centrum v Rokycanech odstartovalo svůj provoz k 1. listopadu 2017, a to ve zcela nově zrekonstruovaném prostoru. Centrum působí velmi příjemně a panuje zde skvělá a přátelská atmosféra. V Bfitu najdete kardio zónu, činkárnu a především excelentní posilovací stroje GRUNSPORT deluxe.

Milá obsluha vás s radostí uvítá a kdykoliv zodpoví vaše dotazy. Řidiči aut si také nemusí dělat žádné starosti, v areálu se nachází dostatek parkovacích míst.

23518937_961268520703988_7233445952003196225_n

Bfit

Hlásá a nabádá: "Be cool, be fit!" Tento slogan v Bfitu podpořili i "neuvěřitelnou" otevírací dobou. Na své si přijdou ranní ptáčata i opozdilci. Můžete přijít téměř kdykoliv! Otevřeno je zde pro držitele permanentek 7 dní v týdnu, od 4:00 do 23:00. Pro ostatní sportovce je pak návštěvní doba od 8:00 do 20:30.

Bfit se chce zároveň postarat i o váš maximální komfort. Ke každému vstupu vám zdarma zapůjčí čistý ručník a pro špičkový výkon ještě obdržíte iontový nápoj! Na baru si můžete také zakoupit další produkty jako například proteinové tyčinky či BCAA.

A když se stanete našim dlouhodobým členem? Získáte další super bonus! Měření přístrojem InBody zdarma. Přeměření probíhá jednou za měsíc a vy tak můžete sledovat, jak si vedete. Kolik tuku je pryč a naopak kolik svalové hmoty přibylo.

Využití CLUBSPIRE

Bfitu jsme poskytli následující CLUBSPIRE moduly:

• sklad
  • pokladna
  • rezervace
  • řízení vstupů
  • členství
  • kredit
  • permanentky
  • zákaznické identifikátory
  • webové rezervace
  • e-platba
  • platby a splátky členství
činkárna

HARDWARE

Mohli jsme se "vyřádit" i na hardwarových požadavcích centra. Zajistili jsme přístupový systém do areálu fitness (přes branku), do šaten, skladů a technických místností. Vstup do fitness jsme opatřili turniketem. Poskytli jsme také ostatní systémové položky: PC, monitor, záložní zdroj, webkamera, pokladní tiskárna, pokladní šuplík, čtečku EAN a čtečku čipů, čipové karty a klíčenky.

Máte svou individuální představu nebo potřebujete poradit? Kontaktujte nás zde, prosím.