Centrum Třešňovka nově s CLUBSPIRE systémem!

badminton

Centrum Třešňovka

Jste milovníkem či fanouškem curlingu? Pak musíte centrum Třešňovku navštívit a vyzkoušet si zahrát curling přímo na místě! Curling je také mimořádnou a skvělou příležitostí například pro firemní teambuilding! Kromě zapůjčení ledové plochy a vybavení, můžete mít k dispozici i kvalifikovaného trenéra.

Využít můžete také jeden kurt na squash, dva kurty na beachvolejbal a dokonce až pět kurtů na badminton. Kdo se dostaví nepřipraven, nemusí naříkat! :-) Na recepci si můžete totiž zakoupit či zapůjčit rakety i míčky.

V areálu dále najdete čtyři stoly na stolní tenis nebo tři golfové simulátory a devět odpališť. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci fitka a skupinových lekcí. Prostory jsou zde rozděleny do kardio zóny (běhací pásy, veslovací trenažéry, rotopedy...) a zóny silového tréninku s 26 posilovacími stroji.

fitness

CLUBSPIRE systém

Centrum Třešňovka byla hardwarově plně vybavena a připravena. Obdrželi jsme pouze jeden požadavek na čtečku karet. S radostí jsme tedy zařídili.

Softwarových požadavků na centrum bylo samozřejmě daleko více a je nám ctí představit vám CLUBSPIRE moduly, které centrum využívá.

tenis

Moduly:

• sklad,
  • pokladna,
  • rezervace,
  • kredit,
  • firemní zákazník,
  • on-line rezervace,
  • členství,
  • čipové karty,
  • stornopoplatky,
  • e-mail,
  • permanentky,
  • náhradníci.

Chcete se dozvědět více? Máte konkrétní požadavky nebo potřebujete poradit s řešením na míru? Neváhejte nás kontaktovat!