Chodovská MMA základna jede na CLUBSPIRE

MMA (Mixed Martial Arts), tedy smíšená bojová umění, jsou na Karlovarsku spojená se jménem Michal Madej. Držitel významných ocenění, pod jehož vedením trénovalo mnoho úspěšných bojovníků, otevřel v Chodově Elite Gym And Fitness. A CLUBSPIRE pozval ke spolupráci.

Vše pod jednou střechou

Jedno z nejmodernějších sportovních a relaxačních center Karlovarského kraje najdete v Chodově na Sokolovsku. Elite Gym And Fitness je místo pro ostré fightery i jemné dívky. Najdete tady velkou posilovnu, sál pro skupinové lekce i fight zónu s ringem pro MMA. Je tedy na vás, jestli sem zavítáte na zklidňující večerní jógu, nebo upustíte páru při kickboxu.

Relax po tréninku

Dali jste si pořádně do těla? Odpočiňte si v saunovém světě. Se svými 750 čtverečními metry patří k největším relaxačním centrům v kraji. Najdete tady čtyři vnitřní a jednu venkovní saunu, dva ochlazovací bazénky i vnitřní a venkovní odpočívárnu. Využít můžete i solárium nebo služby místních masérů.

CLUBSPIRE řešení

Stará dobrá tužka a papír přestaly s rostoucím počtem klientů stačit. Proto se Elite Gym And Fitness spojil s námi. Rezervační systém CLUBSPIRE pomohl centru zlepšit servis pro zákazníky. A postarali jsme se i o dodání dvou turniketů – pro fitko i wellness.

Stáli jste někdy v MMA ringu? Udělejte si výlet do Chodova a zažijte pocity skutečného bojovníka.

Zdroj: Elite Gym And Fitness