Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

CLUBSPIRE a Plazaro: Silné spojení plné výhod

Představte si, jak si vaši hosté nazují pohodlné papučky, obléknou se do příjemného županu a vyrazí do wellness. Žádná peněženka, žádná potřebná hotovost. Propojili jsme CLUBSPIRE s rezervačním a recepčním hotelovým systémem Plazaro, díky čemuž už za jednotlivé služby nemusíte platit rovnou. Stačí nahlásit číslo pokoje nebo použít kartu určenou k jeho odemčení.

Příjemnější pobyt a snazší obsluha

Online rezervační a recepční hotelový systém Plazaro je určený ke kompletní správě ubytovacího zařízení. Na trhu existuje již přes 5 let a v posledních dvou letech vyřídil přes 49 000 rezervací. Desítky funkcí a řada modulů zajišťují, že systém je vhodný jak pro malá ubytovací zařízení, tak i pro velké hotelové řetězce.

Díky propojení Plazaro a CLUBSPIRE s sebou nemusejí hoteloví hosté nosit hotovost, a přitom mají stále možnost osvěžit se na baru, zajít na masáž nebo na kteroukoliv hotelovou službu. Pomocí karty nebo nahlášení čísla pokoje se data z CLUBSPIRE odesílají přímo na hostův účet v hotelovém systému. Klient přitom nepozná, že je obsluhován pomocí dvou systémů a bez starostí si užívá veškerých služeb.

CLUBSPIRE zajišťuje jak softwarové, tak i hardwarové pokrytí služeb. Nemusíte se tedy starat o počítač s dotykovou obrazovkou, tisk účtenek, pokladní šuplík nebo turnikety. Zajistíme pro vás také ovládání zamykání pokojů v podobě karty nebo čipu. To vše na vaše ubytovací zařízení čeká v rámci balíčku all-in-one.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE