CLUBSPIRE aplikace: Rezervace lekcí pohodlně z mobilu

Objednat jídlo, koupit jízdenku na vlak nebo MHD nebo vyřizování e-mailů. To jsou jen některé z činností, které člověk bez problémů zvládá na svém mobilním telefonu bez toho, aniž by potřeboval osobní počítač. Poptávka po mobilních aplikacích roste, a tak jsme si jednoho dne řekli, že CLUBSPIRE nesmí zůstat pozadu.

480

Drtivá většina lidí si postupně zvyká na řešení každodenních problémů prostřednictvím telefonu, a která firma pro svůj produkt nemá mobilní aplikaci, jako by nebyla, že? Aplikace, prostřednictvím které si klient vašeho centra může kdykoliv a odkudkoliv zarezervovat nebo naopak zrušit svou lekci, se zdá být samozřejmostí. My jsme jí ale donedávna neměli a rozhodli se to změnit. Nově tedy můžete svým klientům s Androidem a iOS dopřát luxus aplikace, díky které bude správa jejich rezervací o poznání jednodušší a příjemnější.

Náš klient, náš pán

Nápad, že vyvineme aplikaci, nevznikl jen tak z nudy. Podněty týkající se jejího potenciálního využití přicházely od klientů stále častěji, a tak jsme se do toho pořádně obuli. Jako naši výhodu jsme viděli také to, že konkurence podobnou aplikaci zatím nemá, a tak můžeme zase v něčem hrát první housle. Centra, která frčí na našem CLUBSPIRE systému, tak mají velkou konkurenční výhodu. V prvním kroku bylo potřebné definovat, co by měla naše aplikace umět. Vycházeli jsme přitom z toho, jaké funkce má webový klient CLUBSPIRE a bylo jasné, že pro maximální spokojenost vašich klientů je nutné zachovat téměř všechny funkcionality. Vývoj zaměstnal na téměř 400 hodin dva naše vývojáře a výsledek si v demo verzi můžete sami prohlédnout a vyzkoušet.

Aplikace, která není jen na okrasu

Ať už jste vy osobně nebo vaši klienti psychicky vyčerpaní a potřebujete do žil nalít trochu endorfinů, není nic lepšího, než poctivá lekce ve fitku nebo odpočinek ve wellness centru. Máme upřímnou radost, že se nám podařilo z pouhého myšlenkového konceptu vytvořit něco reálného. Aplikaci, která klientům usnadní správu jejich účtů a rezervací bez potřeby sedět u notebooku nebo počítače.