Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

CLUBSPIRE je vhodný i pro menší centra

Dalším z našich nových klientů, se kterým bychom vás rádi blíže seznámili, je menší multifunkční projekt ze středních Čech - Zichovecký pivovar. Podívejte se spolu s námi, jakým způsobem jsme tomuto velmi zajímavému projektu dokázali pomoci.


Zichovecký pivovar je zajímavé společenské centrum, které nabízí svým zákazníkům nejen prostory restaurace s malým pivovarem a penzion s ubytovací kapacitou pro 22 osob, ale také multifunkční halu pro pořádání nejrůznějších sportovních a společenských akcí.

Ze sportů jsou k dispozici badminton a stolní tenis, na které se díky webovým rezervacím CLUBSPIRE mohou návštěvníci centra pohodlně rezervovat online. Z dalších funkcí našeho komplexního softwaru pro správu sportovních a volnočasových center využívá náš
klient modul e-mail pro úzkou komunikaci se svými zákazníky a také komplexní správní systém
zákaznických účtů.

Velmi přínosným doplňkem pro řízení centra jsou podrobné manažerské přehledy přinášející spoustu užitečných informací o provozu centra - zejména o jeho vytížení a celkové efektivitě.

Našemu klientovi přejeme do budoucna hodně podnikatelských úspěchů a věříme, že vzájemná spolupráce přispěje k vyšší spokojenosti zákazníků centra.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jakým způsobem dokážeme pomoci i těm nejmenším sportovním a volnočasovým centrům, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Velmi rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více