Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

CLUBSPIRE je vhodný i pro menší centra

Dalším z našich nových klientů, se kterým bychom vás rádi blíže seznámili, je menší multifunkční projekt ze středních Čech - Zichovecký pivovar. Podívejte se spolu s námi, jakým způsobem jsme tomuto velmi zajímavému projektu dokázali pomoci.


Zichovecký pivovar je zajímavé společenské centrum, které nabízí svým zákazníkům nejen prostory restaurace s malým pivovarem a penzion s ubytovací kapacitou pro 22 osob, ale také multifunkční halu pro pořádání nejrůznějších sportovních a společenských akcí.

Ze sportů jsou k dispozici badminton a stolní tenis, na které se díky webovým rezervacím CLUBSPIRE mohou návštěvníci centra pohodlně rezervovat online. Z dalších funkcí našeho komplexního softwaru pro správu sportovních a volnočasových center využívá náš
klient modul e-mail pro úzkou komunikaci se svými zákazníky a také komplexní správní systém
zákaznických účtů.

Velmi přínosným doplňkem pro řízení centra jsou podrobné manažerské přehledy přinášející spoustu užitečných informací o provozu centra - zejména o jeho vytížení a celkové efektivitě.

Našemu klientovi přejeme do budoucna hodně podnikatelských úspěchů a věříme, že vzájemná spolupráce přispěje k vyšší spokojenosti zákazníků centra.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jakým způsobem dokážeme pomoci i těm nejmenším sportovním a volnočasovým centrům, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Velmi rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

foto

Automatizované a bezobslužné provozy

11.5.2021
Více
1353.jpg

Webinář “Shrnutí 2020 a novinky 2021“

21.12.2020
Více
1287.jpg

Webinář "Znovuotevření fitness - korouš 2"

2.12.2020
Více