Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

CLUBSPIRE: komplexní software, hardware, web i příslušenství v jednom

CLUBSPIRE není jen komplexní software, který vám každý den pomáhá k bezproblémovému chodu vašeho sportovního centra. Náš tým dokáže poskytnout mnohem komplexnější služby, ostatně přesvědčte se sami.

Postaráme se o vše

V poslední době zrealizoval tým CLUBSPIRE několik velmi zajímavých instalací. Přinesli jsme našim klientům spoustu dalších doplňkových služeb, o které bychom se s vámi rádi podělili.

Kromě speciálního softwaru vyvinutého zákazníkovi na míru se již delší dobu zabýváme i dodávkami hardwaru a příslušenství, které obsahují široké portfolio produktů:

  • čtečky čárových kódů
  • vstupní turnikety
  • řídící jednotky
  • karty a čipy pro vstup
  • čidla (teplotní, světelná)
  • měřiče
  • šatní skříňky
  • nábytek (např. barový pult)

a další...

Ovšem softwarem, hardwarem a příslušenstvím to ještě nekončí. CLUBSPIRE funguje v rámci zastřešující společnosti INSPIRE CZ, která se primárně zabývá vývojem špičkových webových stránek. Proto dokážeme pro naše klienty zajistit i vývoj webu, kde je vždy zaručena kompatibilita přenosu dat ze systému CLUBSPIRE a jejich bezproblémové zobrazení na internetových stránkách.

Podívejte se, kdo konkrétně si u nás v poslední době nechal vyvinout web:

Stále oblíbenější služba

Našich doplňkových služeb začíná využívat stále více klientů v ČR i na Slovensku, zejména díky zajímavým cenám a kvalitnímu zákaznickému servisu.

Představte si kupříkladu komplexní dodávku obsahující vše od softwaru přes veškeré hardwarové vybavení až po turnikety, šatní skříňky s čipovým mechanizmem a spoustu dalšího vybavení, kde byste museli každou věc řešit zvlášť s jiným dodavatelem.

Využijete-li služeb CLUBSPIRE, bude za vše, včetně veškerých záruk a možných reklamací, zodpovídat pouze jeden člověk. To může ve výsledku ušetřit spoustu času, který se dá investovat do rozvoje vašeho podnikání.

Pokud se chcete blíže seznámit s našimi komplexními službami, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více