CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

CLUBSPIRE můžete mít nově i ve vašem telefonu!

mobilní aplikace Mobilní aplikace mohou sloužit pro zkrácení dlouhé chvíle, ale zároveň uživatelům prakticky usnadňují život. Snad každý už se dostal do situace, kdy bez notebooku trčí v zácpě nebo se zasekne v práci, a přitom potřebuje rychle zrušit rezervaci ve fitness či wellness centru nebo naopak má volno a rezervaci si chce jednoduše za pomoci pár kliknutí vytvořit.

Právě pro tyto případy jsme vyvinuli aplikaci CLUBSPIRE, díky které mohou klienti vašeho sportcentra spravovat svůj profil a rezervace snadno a odkudkoliv ze svého mobilního zařízení.

Clubspire výběr aktivity

Vše potřebné k dispozici na jednom místě

Uživatel aplikace má možnost využívat všechny funkce, stejně jako kdyby byl na počítači. Rezervaci může nejenom stornovat, ale zároveň i vytvořit novou nebo si jen prohlédnout celý seznam vybraných lekcí či jejich rozvrh.

Stejně tak vidí zůstatek svého účtu, může nahlédnout do historie svých členství a permanentek a již brzy přidáme také funkci dobití depositu. A co rozhodně nesmí chybět, jsou kontakty centra, které vám umožní přímo z aplikace zavolat, napsat e-mail nebo zadat adresu centra do navigace.

Na prvním dojmu záleží

Díky možnosti přizpůsobení vzhledu si klient rychle aplikaci spojí s konkrétním centrem. Vizuální podobu je možné upravit přesně na míru podle vaší značky. A to, jestli bude vycházet z konkrétních grafických prvků nebo bude centrum reprezentovat volbou barev, je jenom na vás. Pomůžeme vám vybrat vhodné obrázky, nahrát logo a změníme také barvu textů a nadpisů tak, aby měl klient pocit, že se v centru nachází ještě před tím, než do něj skutečně dorazí.

Clubspire aplikace

Stále pracujeme na nových funkcích

CLUBSPIRE aplikace je v tuto chvíli kompatibilní s operačním systémem Android, ale v brzké době chystáme podporu také pro iOS. Nebude to ale jediná novinka, jejíž spuštění plánujeme. Aplikace bude zvládat takzvané push notifikace.

Díky těmto automatizovaným zprávám s krátkým výstižným textem uživatel dostane nejnovější informace týkající se vašeho centra. Systém tato sdělení zobrazí automaticky nezávisle na klientovi, a tak se nemusíte bát, že by se některé z důležitých informací k uživateli nedostaly.

S naší mobilní aplikací vytvoříte klientům uživatelské prostředí usnadňující obsluhu rezervací a zaujmete tak i nové zákazníky. Získejte aplikaci, do které se budou klienti rádi vracet.