Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

CLUBSPIRE podporuje Centrum rehabilitace a integrované medicíny

1304.jpg
1304.jpg

Účinné, moderní a dostupné

Od září je otevřené nové Centrum rehabilitace a integrované medicíny (CRIMED) v Poděbradech na ulici Hellichová 795. CLUBSPIRE pomohl s realizací a celkovým řešením provozu.

1306.jpg
1306.jpg

Široká nabídka rehabilitačních služeb

Na recepci vás přivítá vždy pozitivně naladěná Martina. Kromě ní se Vám při návštěvě bude věnovat příjemný personál, ať už jdete k lékaři na ortopedické případně rehabilitační vyšetření, fyzioterapii, masáž, osobní trénink nebo jen tak do relaxační zóny. Centrum je vybavené špičkovými stroji jako DAVID, SpaceCurl 3D, mikroproudy Luxxamed, Laserová terapie LLLT, radiofrekvence Tecar a mnoho dalších.

1307.jpg
1307.jpg

CLUBSPIRE řešení

Kromě základních modulů, jako je pokladna, sklad, rezervace CLUBSPIRE přispěl i dalšími funkcionalitami na nahrávání dokumentace k zákazníkům nebo přípravě lékařských správ. CLUBSPIRE tak dále posouvá hranice použití pro různé typy provozů, kde dokáže pokrýt i náročnější požadavky na nastavení. Klienti CRIMED se také mohou těšit na online rezervace a mobilní aplikaci s grafikou upravenou na míru. Mají možnost si rezervovat skupinové lekce nebo nakoupit benefity online.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více