CLUBSPIRE podporuje Centrum rehabilitace a integrované medicíny

mg-3541

Účinné, moderní a dostupné

Od září je otevřené nové Centrum rehabilitace a integrované medicíny (CRIMED) v Poděbradech na ulici Hellichová 795. CLUBSPIRE pomohl s realizací a celkovým řešením provozu.

mg-3361

Široká nabídka rehabilitačních služeb

Na recepci vás přivítá vždy pozitivně naladěná Martina. Kromě ní se Vám při návštěvě bude věnovat příjemný personál, ať už jdete k lékaři na ortopedické případně rehabilitační vyšetření, fyzioterapii, masáž, osobní trénink nebo jen tak do relaxační zóny. Centrum je vybavené špičkovými stroji jako DAVID, SpaceCurl 3D, mikroproudy Luxxamed, Laserová terapie LLLT, radiofrekvence Tecar a mnoho dalších.

mg-3533

CLUBSPIRE řešení

Kromě základních modulů, jako je pokladna, sklad, rezervace CLUBSPIRE přispěl i dalšími funkcionalitami na nahrávání dokumentace k zákazníkům nebo přípravě lékařských správ. CLUBSPIRE tak dále posouvá hranice použití pro různé typy provozů, kde dokáže pokrýt i náročnější požadavky na nastavení. Klienti CRIMED se také mohou těšit na online rezervace a mobilní aplikaci s grafikou upravenou na míru. Mají možnost si rezervovat skupinové lekce nebo nakoupit benefity online.