CLUBSPIRE AKTUALITY

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

rsgym
rsgym

RS Gym

Pražský RS Gym potěší drsňáky i princezny. Nabízí totiž všechno od boxu až po jemnou ranní jógu. Kromě klasického crossfitu nebo kruhového tréninku můžete vyzkoušet netradiční jógu v solné jeskyni, zumbu, TRX nebo baby-friendly pilates, na které s sebou klidně vezměte i děti.

CLUBSPIRE řešení

Celkem 24 nabízených forem tréninku si žádá přístupový systém, na který se můžete spolehnout. Kromě rezervačního, pokladního a skladového modulu jsme zajistili i karty a permanentky. Díky e-mail modulu dostávají klienti RS Gym nejnovější informace o novinkách a akcích. A mohou si zařídit i výhodné členství.

emfit
emfit

eMfit

Nový prostor v Třinci věnovaný pouze ženám. eMfit je čistě dámské fitness studio, kde se nemusíte stydět dát si pořádně do těla. Jako fitness pro ženy nabízí skupinové lekce přizpůsobené něžnému pohlaví a jeho potřebám – aerobic, hormonální jógu, ale třeba i cvičení s názvem Problémové partie. A poradí vám tady i se zdravou výživou.

CLUBSPIRE řešení

Na lekce v eMfit se můžete objednat díky našemu online systému rezervací. Použili jsme moduly pokladna, sklad, e-mail, SMS, členství, permanentky, karty, rezervace, GDPR a EET. Dodali jsme i záložní zdroj, tiskárnu účtenek, čtečku EAN a 100 čipových karet.

effko
effko

eFFko

Místo, kde vás namasírují, provedou funkční diagnostiku pohybového aparátu a pak poradí se cvičením. To je nově otevřené eFFko v Praze. Nejedná se totiž o klasické fitness, ale o zdravotně-kondiční centrum. Zaměřují se tady hlavně na zdravá záda a chodidla, kterým jsou věnované speciální lekce. Můžete sem zajít třeba i na vzdělávací workshop o tom, jak se správně starat o svou páteř. Na své si v eFFku ale přijdou i milovníci rychlejších pohybů. V nabídce skupinových lekcí nechybí klasický kruhový trénink, power jóga nebo intenzivní intervalová Tabata.

CLUBSPIRE řešení

Mít pod kontrolou tak rozmanité portfolio pomáhá centru náš online rezervační systém. eFFKu jsme dodali většinu modulů – pokladnu, sklad, e-mail, SMS, členství, permanentky, karty, rezervace, e-platby, náhradníky, GDPR a EET. Z hlediska hardwaru jsme pak zajistili PC s monitorem, záložní zdroj, tiskárnu účtenek, pokladní zásuvku, čtečku EAN a 100 čipových karet.

Potřebujete poradit, ale do Brna to máte daleko? Všechny tyto klienty jsme proškolili na dálku. Napište nám a zeptejte se, jak může CLUBSPIRE zjednodušit práci vám.

Další zprávy

Zpět na úvodní stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

4. 9. 2019

3. ročník CLUBSPIRE meetingu

Jaké nové moduly CLUBSPIRE nabízí? Co plánujeme na zbytek roku a na co se můžete těšit v roce 2020? Odpovědi přinese v pořadí už 3. CLUBSPIRE meeting.

12. 6. 2019

Připravte se s námi na eKasu

V Česku EET, na Slovensku nově eKasa. I slovenští podnikatelé se teď budou muset popasovat s online evidencí tržeb. V platnost vstoupí 1. ledna 2020. A CLUBSPIRE je připravený podat vám pomocnou ruku.

28. 5. 2019

Chodovská MMA základna jede na CLUBSPIRE

MMA (Mixed Martial Arts), tedy smíšená bojová umění, jsou na Karlovarsku spojená se jménem Michal Madej. Držitel významných ocenění, pod jehož vedením trénovalo mnoho úspěšných bojovníků, otevřel v Chodově Elite Gym And Fitness. A CLUBSPIRE pozval ke spolupráci.

28. 3. 2019

CLUBSPIRE v ráji Adama Ondry

Kdo by neznal Adama Ondru, nejlepšího lezce světa? Jméno kudrnatého sympaťáka je od letoška spojené s novým lezeckým centrem Hangar. Jedno z nejmodernějších boulderových zařízení Evropy vzniklo v Brně, co by kamenem dohodil od sídla naší společnosti. Se sousedy jsme navázali spolupráci a společně vymysleli, jak to udělat, aby se odbavení vstupu nepodobalo zdolávání osmitisícovky.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).