CLUBSPIRE AKTUALITY

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

rsgym
rsgym

RS Gym

Pražský RS Gym potěší drsňáky i princezny. Nabízí totiž všechno od boxu až po jemnou ranní jógu. Kromě klasického crossfitu nebo kruhového tréninku můžete vyzkoušet netradiční jógu v solné jeskyni, zumbu, TRX nebo baby-friendly pilates, na které s sebou klidně vezměte i děti.

CLUBSPIRE řešení

Celkem 24 nabízených forem tréninku si žádá přístupový systém, na který se můžete spolehnout. Kromě rezervačního, pokladního a skladového modulu jsme zajistili i karty a permanentky. Díky e-mail modulu dostávají klienti RS Gym nejnovější informace o novinkách a akcích. A mohou si zařídit i výhodné členství.

emfit
emfit

eMfit

Nový prostor v Třinci věnovaný pouze ženám. eMfit je čistě dámské fitness studio, kde se nemusíte stydět dát si pořádně do těla. Jako fitness pro ženy nabízí skupinové lekce přizpůsobené něžnému pohlaví a jeho potřebám – aerobic, hormonální jógu, ale třeba i cvičení s názvem Problémové partie. A poradí vám tady i se zdravou výživou.

CLUBSPIRE řešení

Na lekce v eMfit se můžete objednat díky našemu online systému rezervací. Použili jsme moduly pokladna, sklad, e-mail, SMS, členství, permanentky, karty, rezervace, GDPR a EET. Dodali jsme i záložní zdroj, tiskárnu účtenek, čtečku EAN a 100 čipových karet.

effko
effko

eFFko

Místo, kde vás namasírují, provedou funkční diagnostiku pohybového aparátu a pak poradí se cvičením. To je nově otevřené eFFko v Praze. Nejedná se totiž o klasické fitness, ale o zdravotně-kondiční centrum. Zaměřují se tady hlavně na zdravá záda a chodidla, kterým jsou věnované speciální lekce. Můžete sem zajít třeba i na vzdělávací workshop o tom, jak se správně starat o svou páteř. Na své si v eFFku ale přijdou i milovníci rychlejších pohybů. V nabídce skupinových lekcí nechybí klasický kruhový trénink, power jóga nebo intenzivní intervalová Tabata.

CLUBSPIRE řešení

Mít pod kontrolou tak rozmanité portfolio pomáhá centru náš online rezervační systém. eFFKu jsme dodali většinu modulů – pokladnu, sklad, e-mail, SMS, členství, permanentky, karty, rezervace, e-platby, náhradníky, GDPR a EET. Z hlediska hardwaru jsme pak zajistili PC s monitorem, záložní zdroj, tiskárnu účtenek, pokladní zásuvku, čtečku EAN a 100 čipových karet.

Potřebujete poradit, ale do Brna to máte daleko? Všechny tyto klienty jsme proškolili na dálku. Napište nám a zeptejte se, jak může CLUBSPIRE zjednodušit práci vám.

Další zprávy

Zpět na úvodní stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

28. 3. 2019

CLUBSPIRE v ráji Adama Ondry

Kdo by neznal Adama Ondru, nejlepšího lezce světa? Jméno kudrnatého sympaťáka je od letoška spojené s novým lezeckým centrem Hangar. Jedno z nejmodernějších boulderových zařízení Evropy vzniklo v Brně, co by kamenem dohodil od sídla naší společnosti. Se sousedy jsme navázali spolupráci a společně vymysleli, jak to udělat, aby se odbavení vstupu nepodobalo zdolávání osmitisícovky.

19. 12. 2018

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

23. 10. 2018

Vstupte s CLUBSPIRE do unikátního NUTREND World

Patří mezi největší a nejlépe vybavená fitness centra v České republice. Na třech patrech najdete prvotřídní posilovací stroje a další potřebné vybavení. K dispozici máte pokaždé také dozorového trenéra, takže se nemusíte bát, že budete nějaký cvik provádět nesprávně. O jakém skvělém místě to je řeč? NUTREND World.

11. 10. 2018

Odpočinek i trénink najdete v centru Slovnaft Relax

Slovnaft není potřeba představovat. Největší slovenská rafinérsko-petrochemická společnost má vlastní nadaci pro mladé talenty, podporuje sportovce a je také partnerem projektu Zelené oázy. Kromě společenské odpovědnosti se Slovnaft nově zaměřil také na to, aby pomohl lidem cítit se lépe. A CLUBSPIRE stojí u toho.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.