CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

rsgym

RS Gym

Pražský RS Gym potěší drsňáky i princezny. Nabízí totiž všechno od boxu až po jemnou ranní jógu. Kromě klasického crossfitu nebo kruhového tréninku můžete vyzkoušet netradiční jógu v solné jeskyni, zumbu, TRX nebo baby-friendly pilates, na které s sebou klidně vezměte i děti.

CLUBSPIRE řešení

Celkem 24 nabízených forem tréninku si žádá přístupový systém, na který se můžete spolehnout. Kromě rezervačního, pokladního a skladového modulu jsme zajistili i karty a permanentky. Díky e-mail modulu dostávají klienti RS Gym nejnovější informace o novinkách a akcích. A mohou si zařídit i výhodné členství.

emfit

eMfit

Nový prostor v Třinci věnovaný pouze ženám. eMfit je čistě dámské fitness studio, kde se nemusíte stydět dát si pořádně do těla. Jako fitness pro ženy nabízí skupinové lekce přizpůsobené něžnému pohlaví a jeho potřebám – aerobic, hormonální jógu, ale třeba i cvičení s názvem Problémové partie. A poradí vám tady i se zdravou výživou.

CLUBSPIRE řešení

Na lekce v eMfit se můžete objednat díky našemu online systému rezervací. Použili jsme moduly pokladna, sklad, e-mail, SMS, členství, permanentky, karty, rezervace, GDPR a EET. Dodali jsme i záložní zdroj, tiskárnu účtenek, čtečku EAN a 100 čipových karet.

effko

eFFko

Místo, kde vás namasírují, provedou funkční diagnostiku pohybového aparátu a pak poradí se cvičením. To je nově otevřené eFFko v Praze. Nejedná se totiž o klasické fitness, ale o zdravotně-kondiční centrum. Zaměřují se tady hlavně na zdravá záda a chodidla, kterým jsou věnované speciální lekce. Můžete sem zajít třeba i na vzdělávací workshop o tom, jak se správně starat o svou páteř. Na své si v eFFku ale přijdou i milovníci rychlejších pohybů. V nabídce skupinových lekcí nechybí klasický kruhový trénink, power jóga nebo intenzivní intervalová Tabata.

CLUBSPIRE řešení

Mít pod kontrolou tak rozmanité portfolio pomáhá centru náš online rezervační systém. eFFKu jsme dodali většinu modulů – pokladnu, sklad, e-mail, SMS, členství, permanentky, karty, rezervace, e-platby, náhradníky, GDPR a EET. Z hlediska hardwaru jsme pak zajistili PC s monitorem, záložní zdroj, tiskárnu účtenek, pokladní zásuvku, čtečku EAN a 100 čipových karet.

Potřebujete poradit, ale do Brna to máte daleko? Všechny tyto klienty jsme proškolili na dálku. Napište nám a zeptejte se, jak může CLUBSPIRE zjednodušit práci vám.