Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

CLUBSPIRE přináší další novinky, které šetří čas i peníze

V nové verzi CLUBPSIRE 3.1 jsme pro Vás připravili tyto nové funkce a vylepšení.

Následné doúčtování výdejek

Díky následnému doúčtování výdejek nevznikají zmatky, pokud prodáváte do mínusu. Systém vytvoří čekající výdejku a zboží se odečte až při dalším naskladnění. Nemusíte se o nic starat, software vše pohlídá.Přehled tržeb

Dosud uměl Přehled tržeb vypsat jednotlivé položky účtu pouze odděleně – každou na jiném řádku. Nyní je můžete jediným kliknutím spojit. A vidíte rovnou výslednou částku bez zbytečného vypisování jednotlivých položek. Navíc si sami vyberete, které sloupce chcete zobrazit.

Promokredit

Vy i firmy využívající promokredit nyní snadno zjistíte, kteří zaměstnanci čerpají benefit nejvíce. Dosud jste viděli statistiky čerpání firemního promokreditu jen za celou firmu s více kartami dohromady. Podrobnější statistiky se jistě zalíbí i firmě, která si u vás promokredit objednala.

Vylepšení práce s vouchery

Nebaví vás dělat jeden voucher za druhým, zvlášť když si je objedná jeden člověk? Tak to vás určitě potěší lepší práce s vouchery. Díky ní můžete:

  • vytvořit více voucherů naráz,
  • vytisknout až tři vouchery na A4.

A samozřejmě i dál platí, že na každém voucheru můžete kombinovat slevy.

E-mailové potvrzení online registrace

Jaké jen bylo to heslo? Tak o tom už klienti přemýšlet nemusí. Po registraci jim totiž automaticky přijde e-mailem potvrzení, že se zaregistrovali úspěšně. A najdou v něm i veškeré přihlašovací údaje. Takže když náhodou selže paměť, stačí se jen podívat do e-mailu.

Grafická úprava webových rezervací

Hezké a funkční. Takové jsou naše webové rezervace. Navíc jsme přidali i maďarskou verzi rezervací pro vaše zahraniční klienty.

Vylepšení ve Slovenské verzi

A nakonec máme novinku také pro naše slovenské zákazníky. Týká se výběru zůstatku depozitu z pokladny. Nově se eviduje ve fiskální pokladně.

Na dalších vylepšeních neustále pracujeme. Máte zájem o bližší informace k novinkám v systému CLUBSPIRE? Ozvěte se nám, rádi s vámi probereme veškeré detaily.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více