Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

CLUBSPIRE spojil Profesionální tanec s webem a novými online rezervacemi na míru

Profesionálne tanečné centrum

1276.jpg

Řeč je o tanečním studiu MOWING WORLD v úplném centru Prahy, otevřeném od tohoto února. Studio je spojené se jménem Tom Robin, dříve působícím na muzikálové scéně. V současnosti se věnuje organizační, dramaturgické a choreografické práci nebo modelingovým a filmovým akcím.

1278.jpg

MOVING WORLD

Nabízí luxusní prostory a profesionální lektory známých jmen na pražské taneční scéně K dispozici je rozmanité portfolio kurzů a otevřených lekcí jak pro zaběhnuté tanečníky, tak pro ty nejmenší. Samozřejmě nechybí ani fitness tréninky. Kromě zlepšování tanečních technik nebo fyzické kondice se můžete občerstvit v kavárně, která je součástí tanečního studia.

1279.jpg

CLUBSPIRE řešení

Také jsme nezapomněli na bezpečnost a automatizaci a při vstupu Vás přivítá příjemná obsluha, která Vám ráda vyhoví a do sálu se automaticky dostanete díky klubové kartě s čipem. Samozřejmostí jsou rezervace a objednávání online kurzů, kde CLUBSPIRE propojil síly s dalším webovým týmem a online rezervace dostaly nový oděv speciálně pro MOVING WORLD. Prohlédnout si je můžete na:

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

1353.jpg

Webinář “Shrnutí 2020 a novinky 2021“

21.12.2020
1287.jpg

Webinář "Znovuotevření fitness - korouš 2"