CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

Co dokáže nová CLUBSPIRE mobilní aplikace?

Naši novou mobilní aplikaci CLUBSPIRE, jsme vám již představili. V dnešním článku vám chceme ukázat, co vše umí.

CLUBSPIRE mobilní aplikaci je k dispozici ve dvou verzích (Android a iOS).

graf mobilů

Proč mít vlastní mobilní aplikaci?

Podíl mobilních zařízení mezi uživateli již dávno překonal počítače! Uživatelé tráví 90 % času v mobilních aplikacích.

Operační systémy Android a iOS mají drtivý 99% podíl na trhu mezi mobilními zařízeními a dokonce 39 % uživatelů internetu preferuje mobilní aplikace a “push notifikace” k získání informací o cílové značce.

Díky CLUBSPIRE mobilní aplikaci dopřejete nejen svým klientům parádní uživatelský zážitek, ale budete mít v rukou zároveň silnou marketingovou zbraň.

3 hlavní marketingové výhody:

1) Aplikace s názvem vašeho centra v AppStore a Google Play
2) Posiluje značku
3) Propojená s CLUBSPIRE

cs prostředí

Funkce CLUBSPIRE mobilní aplikace:

• Přihlášení/odhlášení
  • Trvalé přihlášení
  • Moje rezervace
  • Detail rezervace (zrušit, editovat rezervaci)
  • Novinky z centra
  • Oblíbené aktivity + rozvrh
  • Aktivity a jejich týdenní rozvrh
  • Vytvořit rezervaci
  • Náhradnická rezervace
  • Můj profil (zobrazení, editace)
  • Kontaktní údaje centra adresa (spustit navigaci, telefon - zavolat; e-mail - zaslání zprávy;

web - přejít na webovou prezentaci; sociální sítě - přejít na Facebook)

• Můj účet
  • Zůstatky a platnost kreditu
  • Historie čerpání kreditu
  • Platná členství
  • Platné permanentky

cs mobil

Na co se můžete těšit v roce 2017?

Mobilní aplikace má samozřejmě neustále co nabízet. Během letošního roku ještě plánujeme implementovat do CLUBSPIRE aplikace následující rozšíření:

Denní rozvrh

Budete mít možnost vybrat si variantu rozvrhu, kterou bude aplikace obsahovat.

Push notifikace

Velmi silný marketingový nástroj, který umožní zobrazit krátký a výstižný text přímo v klientově zařízení. Mezi zákazníky získávají na oblibě a dle statistiky jsou pro 21 % uživatelů internetu v USA tou nejpříjemnější variantou, přes kterou získávají novinky.

E-platby

Aplikace umožní nákup kreditu, permanentek i členství přímo v aplikaci. Také bude možné online zaplatit za rezervaci. E-platby budou jedním z rozšiřujících modulů, které bude aplikace nabízet.

Jak se dozvím více?

Zajímá vás, jak taková CLUBSPIRE mobilní aplikace funguje v praxi? Máte další otázky? Rádi vám odpovíme a zašleme přístup k demoverzi.

Stačí nás kontaktovat e-mailem na: obchod__at__clubspire.cz