Cross aréna a fitness v jednom. Představujeme vám BcrossGYM!

V Českých Budějovicích máte nyní možnost navštívit aktuálně nejvybavenější a největší "crosfitko" široko daleko. A Clubspire rezervační systém je jeho neodmyslitelnou součástí!

BcrossGYM bylo otevřeno teprve letos, ale už teď se pyšní skvělými recenzemi od svých klientů. Ti jsou maximálně nadšení z místa, parádní atmosféry, ochotných a přátelských trenérů, top vybavení a mnoho dalšího.

Co najdete v cross aréně?

• klece (vyrobené na zakázku)
  • dráhy
  • gymnastické kruhy
  • kettlebelly
  • jednoručky
  • wall a slam bally
  • a mnoho dalších :-)

V BcrossGYM máte k dispozici také bar, který nabízí pestrou škálu proteinových drinků, superpotravin či doplňků. Drinky vám zde namíchají s čerstvým ovocem nebo jednoduše s čistou vodou. Z nabídky si vybere každý.

18920142_1530114440346252_6784445091814784542_n

BcrossGYM využívá následující CLUBSPIRE moduly:

• sklad,
  • pokladna,
  • rezervace,
  • kredit,
  • on-line rezervace,
  • členství,
  • čipové karty,
  • e-mail,
  • permanentky,
  • touch,
  • fiskální modul

20155949_1576069185750777_4922752433845218276_n

Fitness centru jsme dodali také potřebný hardware:

• PC,
  • webkamera,
  • pokladní tiskárna,
  • pokladní šuplík,
  • čtečka EAN,
  • čtečka čipových karet,
  • tři druhy klubových karet

Zaujaly vás následující moduly? Hodily by se pro vaše fitness centrum nebo máte odlišné požadavky? Rádi vám pomůžeme a sestavíme pro vás individuální nabídku.

Nemáte k dispozici potřebný hardware? Žádný problém! S radostí a rychlostí vše zařídíme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde! Budeme se těšit. :-)