GYM24 - nonstop gym se samoobsluhou

GYM24

V Poděbradech vyrostlo nové Fitness centrum spojené s MMA, které založil Lukáš Blažek - dlouholetý sportovec a úspěšný zápasník. CLUBSPIRE mohl být při tom!

Rezervace si můžete zobrazit na webu v sekci PŘIHLÁSIT:

gym24

Můžete přijít kdykoliv

Díky konceptu GYM24 Vás nemusí omezovat svátky, víkendy ani otevírací doba. Funguje na bázi samoobsluhy a fitness centrum je otevřené non-stop. Jediné co budete potřebovat, je založit si členství nebo permanentku a v centru si vyzvednout čipovou kartu. Potom už je jen na Vás, kdy centrum navštívíte.

gym24

Nejen fitness

Pod jednou střechou najdete jak fitness se saunou, tak například i lekce MMA, kruhový tréning nebo i pilates či jógu. Můžete si domluvit i soukromý tréninky pod vedením zkušených lektorů.

CLUBSPIRE řešení

Jsme rádi, že jsme mohli GYM24 pomoci realizovat samoobslužný provoz, jehož obliba v poslední době velmi stoupá. Postarali jsme se o vstupový systém do centra, rezervační stránky s možnosti dobití depositu, nákupu členství nebo permanentky, a to vše online ještě před první návštěvou. V centru si vyberete na co máte chuť a po přiložení čipu si sami vytvoříte účet a objednávku, která se následně zaplatí z depozitu. Tak neváhejte a navštivte v Poděbradech fitness, které je pro Vás otevřené kdykoli máte chuť si zacvičit!

Koukněte na jejich prezentační video na Facebooku: