II. ročník CLUBSPIRE meetingu

Novinky týkající se našeho rezervačního systému, praktický workshop nebo například plány CLUBSPIRE pro rok 2017. To a mnohem více vás čeká na již v pořadí druhém CLUBSPIRE meetingu.

Postupně přicházíme s dalšími upgrady CLUBSPIRE softwaru, a protože nám záleží na vaší spokojenosti, rozhodli jsme se vám vše přehledně představit a vysvětlit osobně. Například také to, jak jsme se poprali s novinkou týkající se legislativních požadavků na EET a co to pro CLUBSPIRE znamenalo.

Kde a kdy?

II. CLUBSPIRE meeting proběhne v novém termínu 19. 9. 2017 od 9:00 v Praze v Erpet Centru. Chceme vás seznámit s veškerými novinkami ve světě CLUBSPIRE a představit i naše partnery. Konec oficiálního programu je očekáván v 16:00, ale rádi s vámi zůstaneme i déle, dokud nezodpovíme všechny vaše dotazy. Pokud už v tuto chvíli máte nějaké otázky, zašlete nám je prosím na e-mail obchod__at__clubspire.cz. Samozřejmě ale zodpovíme i dotazy, které vás napadnou přímo během diskuze.

Vstupné?

Účast je zpoplatněna částkou 890 Kč/os. bez DPH, z čehož pokryjeme náklady. Vstupné se platí předem na fakturu.

Cena zahrnuje: Oběd a celodenní občerstvení, materiály ke konferenci a voucher na služby CLUBSPIRE.

Kapacita sálu je pro 50 osob, proto neváhejte a zašlete přihlášku co nejdříve.

Jak se přihlásit?

Je to jednoduché. Stačí, když nám zašlete e-mail na obchod__at__clubspire.cz a uvedete počet zúčastněných osob.

PROGRAM meetingu:

1) Úvod: 9:00 - 9:30

2) Novinky a funkce systému: 9:30 - 11:15

• mobilní aplikace
  • online nákupy
  • propojení s hotelovým systémem
  • propojení online rezervací s webem
  • automatizace provozu - ukázka prezenteru a samoobsluhy
  • ostatní novinky

3) Představení partnerů - 1. část: 11:15 - 11:45

• Plazaro - hotelový systém

4) Oběd: 11:45 - 12:30

5) Představení partnerů - 2. část: 12:30 - 13:30

• Alveno - přístupový systém
  • Vectron - gastro systém

6) Workshop obsluhy systému: 13:30 - 14:15

• marketingové nástroje
  • manažerské funkce
  • zvýšení obsazenosti lekcí

7) Odpovědi na předem zaslané dotazy: 14:15 - 14:45

8) Plány pro rok 2017: 14:45 - 15:15

9) Volná diskuze: 15:15 - 16:00

Práva pro změny programu vyhrazena.

Těšíme se na vás!