Jak vypadá rozhraní rezervačního systému

Přemýšlíte, jaký software zvolit pro vaše fitness či relaxační centrum? Chcete maximální komfort pro vaše zákazníky?

zobrazení rezervačního systému

Podívejme se, jak jednoduché je přihlášení zákazníka pomocí systému CLUBSPIRE na zvolenou lekci.

• 1. Přejděte na přihlašovací stránku systému, která je ve tvaru rezervace.vasedomena.cz - zde vyplníme jméno a heslo.
  • 2. Vybereme si z přehledného rozvrhu lekci, na kterou chceme jít - po najetí myší vidíme, kolik je volných míst, kolik nás lekce bude stát a kdo lekci vede.
  • 3. Kliknutím na danou lekci naskočí informační formulář, kde je vše přehledně shrnuto a kde potvrdíme rezervaci tlačítkem “objednat”. Dále máme také možnost si nechat zaslat infromační e-mail před začátkem lekce, jak je znázorněno na obrázku.
  • 4. Hotovo. Vše si můžeme zkontrolovat v záložce “moje rezervace”, kde nalezneme zarezervované lekce a to včetně těch historických. Není také problém rezervované lekce před administraci pohodlně stornovat.

1. přihlášení 2. výběr lekce 3. potvrzení rezervace 4. přehled rezervací
(obrázky jsou převzaty ze sportovního centra www.weissersportcentrum.cz)

A co když nevíme, na jakou chceme jít hodinu?

Nevadí, můžeme si najet do záložky rozvrh a tam uvidíme přehled všech nabízených lekcích.

Postřehli jste na nějakém z obrázku záložku “můj účet”?

Tak v této záložce najdete stav vašeho kreditu a co je nejlepší - že si hned můžete dobít kredit pomocí platební brány. Tímto způsobem ve velké míře snížíte vytíženost obsluhy ve vašem sportovním centru a eliminujete chybovost při dobíjení kreditu při fyzickém kontaktu. Kredit je připsán ihned a zákazník může provést rezervaci.

Chtěli by jste vědět více o rezervačním systému? Není nic jednoduššího než nám zavolat nebo napsat e-mail na adresu: info__at__clubspire.com.