Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Jan Kubík má vlastní fitko a důvěřuje CLUBSPIRE

Kdo by neznal kulturistu Jana Kubíka! Věděli jste ale, že v červnu otevřel vlastní fitness centrum Kubík Fitness v Ostravě a pro jeho řízení si zvolil CLUBSPIRE?


Honza Kubík, který má za sebou dvacet let soutěží v kulturistice a zisk titulu mistra Evropy v kategorii do 80 kilogramů v roce 2005, ví, co je to úspěch. Aby ho zajistil i svému fitness centru, rozhodl se pro CLUBSPIRE SmartBox.

Toto individuální řešení pokryje fitness centru základní potřeby při rozjezdu. Nechybí v něm evidence zákazníků, pokladní systém nebo rezervační a vstupový systém.


Už na začátku se díváme do budoucna

Protože se fitness centrum nachází na dobrém místě v Ostravě a zaštiťuje ho známé jméno bronzového účastníka Světových her v Taiwanu v roce 2009, dá se předpokládat, že se v budoucnu rozroste. A s novými potřebami fitness centra jistě přijdou i další požadavky na software.
CLUBSPIRE na tuto variantu myslí a nabízí postupné přidávání dalších modulů a nástrojů. Program tak roste s vaším sportovním centrem a vy nekupujete něco, co nevyužijte.

Hledáte rychlé a chytré řešení pro svou provozovnu i vy? Ozvěte se nám, rádi s vámi vymyslíme to nejlepší řešení pro vaše sportoviště.
Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více