Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Jan Kubík má vlastní fitko a důvěřuje CLUBSPIRE

Kdo by neznal kulturistu Jana Kubíka! Věděli jste ale, že v červnu otevřel vlastní fitness centrum Kubík Fitness v Ostravě a pro jeho řízení si zvolil CLUBSPIRE?

Honza Kubík, který má za sebou dvacet let soutěží v kulturistice a zisk titulu mistra Evropy v kategorii do 80 kilogramů v roce 2005, ví, co je to úspěch. Aby ho zajistil i svému fitness centru, rozhodl se pro CLUBSPIRE SmartBox.

Toto individuální řešení pokryje fitness centru základní potřeby při rozjezdu. Nechybí v něm evidence zákazníků, pokladní systém nebo rezervační a vstupový systém.

Už na začátku se díváme do budoucna

Protože se fitness centrum nachází na dobrém místě v Ostravě a zaštiťuje ho známé jméno bronzového účastníka Světových her v Taiwanu v roce 2009, dá se předpokládat, že se v budoucnu rozroste. A s novými potřebami fitness centra jistě přijdou i další požadavky na software.

CLUBSPIRE na tuto variantu myslí a nabízí postupné přidávání dalších modulů a nástrojů. Program tak roste s vaším sportovním centrem a vy nekupujete něco, co nevyužijte.

Hledáte rychlé a chytré řešení pro svou provozovnu i vy? Ozvěte se nám, rádi s vámi vymyslíme to nejlepší řešení pro vaše sportoviště.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE