Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

LEMUR DĚTEM A CLUBSPIRE PRO LEMUR A RODIČE

Lemur nabízí dětem nezapomenutelné zážitky plné zábavy, aktivit, dobrodružství, nových přátel a krásné přírody. Rodiče mají tak skvělou příležitost poskytnout dětem reálné prožitky, které jsou v dnešním internetovém a virtuálním dětském světě doslova nezbytností a častokrát bohužel u některých dětí i vzácností.

V průběhu akcí jsou plně k dispozici profesionální instruktoři a další pomocníci z týmu, aby byly děti pod maximálním dohledem a zároveň je jim poskytnuta bezplatná bezpečnostní výbava. Vyvolat v dětech soutěživost rozhodně není cílem Lemuru. Naopak! Chtějí v nich vzbudit zábavu a nadšení pro letní i zimní sporty a pomoci jim získat nové kamarády.

Lemur nabízí také bohaté programy pro rodiny s dětmi, kdy se například zkušení instruktoři věnují dětem a učí je lyžovat, zatímco rodiče si mohou v klidu sami zalyžovat a relaxovat.PŘEHLEDNĚ S REZERVAČNÍM SYSTÉMEM OD CLUBSPIRE

Je nám ctí, že jsme mohli LEMURU poskytnout celkem 18 užitečných modulů, které se postarají o přehledný a bezstarostný chod rezervačního systému jak pro LEMUR, tak pro rodiče, které budou vybírat z různých sportovních lekcí či pobytů.

Moduly:

sklad, pokladna, rezervace, deposit, členství, čipové karty, stornopoplatky, firemní členství, platby za členství, splátky členství, e-maily, e-platby, permanentky, náhradníci, touch, SMS, on-line rezervace, API


Zajímá vás, jaké moduly a hardwarové vybavení bychom doporučili Vám? Kontaktujte nás a my vám rádi představíme naše řešení.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více