Náskok – nová Kryoterapie v Brně

kryoterapia
kryoterapia

Vznik centra

Za vznikem regeneračního studia stojí reprezentant ČR, účastník LOH v Londýně, MS a ME v atletice Štěpán Wagner. V minulosti již podobný provoz rozbíhal. Má bohaté zkušenosti nejen z oboru, ale i osobní z pohledu sportovce.

Výborná dostupnost

Studio má vlastní parkoviště s více než 30 parkovacími místy. Nachází se 5 minut pěšky od zastávky Královo Pole a je snadno dostupné vlakem i tramvají.

kaviareň
kaviareň

Široká nabídka činností

Pokud není kryokomora váš šálek čaje, může vás zaujmout rázová vlna, fyzioterapie nebo si přijděte zacvičit na jednu ze sálových lekcí. Po cvičení můžete ochutnat některou z oblíbených domácích limonád, nebo si skočit do kavárny. Díky dětskému koutku si výlet sem užije celá rodina.

CLUBSPIRE řešení

S majitelem jsme spolupracovali již dříve a díky pozitivním zkušenostem CLUBSPIRE zvolil i sem. Dodali jsme vybavení recepce, staráme se o rezervace, vstupy, sklad a pokladnu včetně EET. Také umožňujeme nákup permanentek, členství a depozitu.

Domluvili jsme se, že část platby za pronájem bude hrazena barterem, ve formě firemního depozitu. Pan Wagner má díky tomu levnější systém a my máme firemní benefit ve formě luxusní regenerace.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Kontaktujte nás