Náskok – nová Kryoterapie v Brně

kryoterapie

Vznik centra

Za vznikem regeneračního studia stojí reprezentant ČR, účastník LOH v Londýně, MS a ME v atletice Štěpán Wagner. V minulosti již podobný provoz rozbíhal. Má bohaté zkušenosti nejen z oboru, ale i osobní z pohledu sportovce.

Výborná dostupnost

Studio má vlastní parkoviště s více než 30 parkovacími místy. Nachází se 5 minut pěšky od zastávky Královo Pole a je snadno dostupné vlakem i tramvají.

kavarna

Široká nabídka činností

Pokud není kryokomora váš šálek čaje, může vás zaujmout rázová vlna, fyzioterapie nebo si přijděte zacvičit na jednu ze sálových lekcí. Po cvičení můžete ochutnat některou z oblíbených domácích limonád, nebo si skočit do kavárny. Díky dětskému koutku si výlet sem užije celá rodina.

CLUBSPIRE řešení

S majitelem jsme spolupracovali již dříve a díky pozitivním zkušenostem CLUBSPIRE zvolil i sem. Dodali jsme vybavení recepce, staráme se o rezervace, vstupy, sklad a pokladnu včetně EET. Také umožňujeme nákup permanentek, členství a depozitu.

Domluvili jsme se, že část platby za pronájem bude hrazena barterem, ve formě firemního depozitu. Pan Wagner má díky tomu levnější systém a my máme firemní benefit ve formě luxusní regenerace.