Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Náskok – nová Kryoterapie v Brně

1283.jpg
1283.jpg

Vznik centra

Za vznikem regeneračního studia stojí reprezentant ČR, účastník LOH v Londýně, MS a ME v atletice Štěpán Wagner. V minulosti již podobný provoz rozbíhal. Má bohaté zkušenosti nejen z oboru, ale i osobní z pohledu sportovce.

noico

Výborná dostupnost

Studio má vlastní parkoviště s více než 30 parkovacími místy. Nachází se 5 minut pěšky od zastávky Královo Pole a je snadno dostupné vlakem i tramvají.

1284.jpg
1284.jpg

Široká nabídka činností

Pokud není kryokomora váš šálek čaje, může vás zaujmout rázová vlna, fyzioterapie nebo si přijděte zacvičit na jednu ze sálových lekcí. Po cvičení můžete ochutnat některou z oblíbených domácích limonád, nebo si skočit do kavárny. Díky dětskému koutku si výlet sem užije celá rodina.

noico

CLUBSPIRE řešení

S majitelem jsme spolupracovali již dříve a díky pozitivním zkušenostem CLUBSPIRE zvolil i sem. Dodali jsme vybavení recepce, staráme se o rezervace, vstupy, sklad a pokladnu včetně EET. Také umožňujeme nákup permanentek, členství a depozitu.

Domluvili jsme se, že část platby za pronájem bude hrazena barterem, ve formě firemního depozitu. Pan Wagner má díky tomu levnější systém a my máme firemní benefit ve formě luxusní regenerace.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více