Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Nejmodernější sportovní centrum na Moravě bylo otevřeno

Software CLUBSPIRE slaví další velký úspěch, tentokrát v rámci zbrusu nového sportovního centra Naparia v Hranicích na Moravě.

Sportovní centrum Naparia se pyšní opravdu širokým portfoliem služeb, které nabízí svým návštěvníkům. Naleznete zde multifunkční halu vhodnou pro badminton, basketbal i florbal, dále pak prostorné fitness centrum. Po sportovních aktivitách přijde vhod odpočinek ve wellness centru, které je vybaveno několika saunami, vířivou vanou a relaxačními zónami.

Pro takto komplexní sprotovní centrum je třeba poskytnout i idekvátní softwarové řešení. CLUBSPIRE zabezpečuje velmi robustní systém, který v sobě kombinuje řadu funkcí. Za zmínku stojí zcela nová verze rezervačního systému pro správu on-line rezervací, externí objednávkový systém pro wellness, řízení vstupů pomocí čteček a čipů a také automatické ovládání osvětlení kurtů i vytápění saun s napojením na software CLUBSPIRE.

Kromě výše zmíněného disponuje centrum Naparia i pokročilými nástroji pro manažerské řízení v podobě detailních přehledů a statistik. Pro obchodní aktivity potom velmi dobře poslouží celá řada marketingových nástrojů od direct mailingu přes správu kreditu klientských účtů až po vystavování voucherů pro stálé či nové klienty.

Celková komplexnost dodávaných služeb byla dovršena vývojem zcela nového webu z dílny INSPIRE CZ, který podporuje veškeré webové aplikace systému CLUBSPIRE, zejména potom on-line rezervační systém pro všechny nabízené sporty.

Přejeme centru Naparia do budoucna hodně úspěchů a spokojenosti se systémem CLUBSPIRE!

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

foto

Automatizované a bezobslužné provozy

11.5.2021
Více
1353.jpg

Webinář “Shrnutí 2020 a novinky 2021“

21.12.2020
Více
1287.jpg

Webinář "Znovuotevření fitness - korouš 2"

2.12.2020
Více