Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

Nové moduly: Dokumenty a Účtenky

Dokumenty

Tento modul umožňuje ke každému zákaznickému účtu přiřadit jakoukoli přílohu. Takže ať už potřebujete ke klientovi přiřadit jídelníček nebo naskenovanou smlouvu o členství společně s jeho podpisem, nyní již můžete mít vše na jednom místě a úplně se tak zbavit zbytečného papírování.

Účtenky

Také provozujete své sportovní centrum jako více ekonomických subjektů? Rádi byste pro své fitness centrum, taneční sály, solárium či bar oddělili tržby? V tom případě je tu právě pro Vás nový modul Účtenky, který podle typu zboží přiřadí správnou účtenku a zahrne tržbu do správných přehledů. Získáte tak 100% ekonomický přehled o tržbách všech jednotlivých částí Vašeho centra.

Rozšiřování CLUBSPIRE o nové funkce a vychytávky tím ale nekončí – pokud máte i Vy nějaký nápad na zlepšení, neváhejte a kontaktujte nás! Ceníme si každého postřehu!

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více