Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

Nové moduly: Dokumenty a Účtenky

Dokumenty

Tento modul umožňuje ke každému zákaznickému účtu přiřadit jakoukoli přílohu. Takže ať už potřebujete ke klientovi přiřadit jídelníček nebo naskenovanou smlouvu o členství společně s jeho podpisem, nyní již můžete mít vše na jednom místě a úplně se tak zbavit zbytečného papírování.

Účtenky

Také provozujete své sportovní centrum jako více ekonomických subjektů? Rádi byste pro své fitness centrum, taneční sály, solárium či bar oddělili tržby? V tom případě je tu právě pro Vás nový modul Účtenky, který podle typu zboží přiřadí správnou účtenku a zahrne tržbu do správných přehledů. Získáte tak 100% ekonomický přehled o tržbách všech jednotlivých částí Vašeho centra.

Rozšiřování CLUBSPIRE o nové funkce a vychytávky tím ale nekončí – pokud máte i Vy nějaký nápad na zlepšení, neváhejte a kontaktujte nás! Ceníme si každého postřehu!

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE