Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Nový zákazník - 3PLE Košice

Čerstvá novinka - v Košicích vyrostlo nové, a mimochodem moc krásné 3PLE centrum Košice. Nachází se v nákupním centru Optima a pokud se budete pohybovat okolo, určitě doporučujeme 3PLE centrum navštívit. Najdete zde profesionálně vybavené fitness se zkušenými trenéry a také krásné wellness, kde si po cvičení skvěle odpočinete.

CLUBSPIRE v tomto centru zabezpečuje kompletní chod celého centra. Od správy členství, prodeje jednorázových vstupů, ovládání turniketů, přes prodej doplňujících produktů, rezervaci skupinových cvičení až po manažerské přehledy a docházkový systém. Zkrátka vše co moderní volnočasové centrum potřebuje ke správnému fungování.

Triple centru přejeme hodně úspěchů!

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE