Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

Odbavovací systém CLUBSPIRE

Aby mohl být provoz centra co nejplynulejší, je prvním krokem moderní a efektivní odbavovací systém. CLUBSPIRE proto nabízí řešení hned na několika úrovních:

  • odbavení pomocí samoodbavovací kiosků,
  • rezervačního systému
  • či vytvořením nového účtu pro zákazníka.

Věrnost se vyplácí

Výhodou stálých zákazníků, mimo různých věrnostních programů, je i možnost využití samoodbavovacího kiosku. Jedná se o terminál odbavovacího systému, který v sobě integruje počítač, tiskárnu a LCD monitor, což umožňuje hráčům automatické odbavení bez nutnosti kontaktu s recepcí. Snadno tak zkontrolují stav svých rezervací, kreditu nebo vytvoří rezervaci novou.

Rezervační systém

Odbavení klienta s rezervací na recepci je okamžité, jedním kliknutím se z rezervace stává položka na účtu. A zcela nová rezervace? To jsou jen 3 kliknutí navíc! Tím se maximálně zrychlí odbavení, takže se v centrech netvoří fronty ani v tom nejexponovanějším čase. Každému zákazníkovi je k jeho rezervaci automaticky vytvořen účet, na který je možné přidávat další služby nebo zboží. Odbavovací systém CLUBSPIRE si samozřejmě rozumí se čtečkami čárových kódů a čipových karet, je upraven pro použití na dotykové obrazovce i běžném monitoru s klávesnicí a myší, takže obsluha je rychlá a jednoduchá. Samozřejmostí je i bezproblémové využití elektronických hráčských karet, klíčenek a turniketů.

Noví návštěvníci

Zde nabízí odbavovací systém CLUBSPIRE v zásadě tři možnosti:

  • vytvořit zákazníkovi nový účet,
  • pokud se jedná o zákazníka, jehož návštěva ve Vašem centru je pouze jednorázová, lze mu přiřadit kartu k otevřenému účtu bez přiřazení

konkrétního zákazníka – při odchodu z centra kartu odevzdá a zaplatí položky na ní evidované,

  • nebo je možné jej odbavit pomocí tzv. anonymního účtu, který sice neumožňuje vytvořit rezervaci, ale můžete jich mít otevřeno zároveň několik (jsou číselně odlišeny) a v přehledech tržeb se zobrazují jako jediný.

Jaké další moduly nabízí software CLUBSPIRE? Podívejte se například na moduly Řízení vstupů nebo Rezervační systém.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více