Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

Ovládejte veškeré technické vybavení Vašeho centra!

Podobně, jako Vy sami, i mnoho dalších provozovatelů sportovních a wellness center hledá nástroje k pohodlnému a efektivnímu řízení vstupů a ovládání technického vybavení. Nemělo by se totiž stávat, aby se zákazníci pohybovali mimo místa, na kterých by měli být, a vytěžovali tak zbytečně obsluhu Vašeho centra.

Na 120 sportovních a wellness center v ČR ví, jak mít úplnou kontrolu nad svým technickým vybavením.

Toto jsou jejich zkušenosti:

Automatické řízení vstupů a objektů Vám ušetří nejen čas a práci obsluhy, ale dokonce uspoříte i na spotřebě elektrické energie. Nenechte klienty bloudit po prostorách, kde nemají co pohledávat, oddělte části centra turnikety nebo dveřmi s elektronickým zámkem a budete mít jistotu, že klient se se svou kartou (či čipem) dostane právě tam, kam má.

Jak získat lepší kontrolu nad provozem?

CLUBSPIRE dokáže ovládat veškeré technické vybavení Vašeho centra, automaticky spustí osvětlení squashových kurtů, tenisových hal, řídí solária, sauny, simulátory i další zařízení. Umí také kontrolovat práci obsluhy a pohyb zákazníků, takže se nikdo nestane na místa, kde by neměl být.

Ovládání objektů šetří peníze i čas

Víte, že automatickým spouštěním topení či klimatizace dokážete výrazně snížit náklady na elektrickou energii? Nastavte automatické spouštění a vypínání různých zařízení ve Vašem centru podle zákaznických rezervací, ušetříte tak nejen elektrickou energii, ale i práci obsluhy. Spuštění solária, světel na kurtech či vířivky není pro CLUBSPIRE problém, ale umí toho ještě víc – můžete si navolit „spuštění před“, takže např. před první rezervací se sauna zapne o 30 minut dříve, aby se stihla vyhřát. Díky pohodlnému ovládání objektů se mohou zaměstnanci Vašeho centra více věnovat potřebám zákazníků.

Řízení vstupů

Určete sportoviště a oblasti, které budou od veřejně přístupných částí centra odděleny turnikety nebo dveřmi s elektronickým zámkem a přístupné pouze stanoveným skupinám klientů. Zákazníkovi pak stačí jen vlastnit kartu a může na sportoviště vstoupit bez jakékoli asistence obsluhy centra. Zamezíte tak bloudění zákazníků po centru a vstupům do oblastí, kde by se vůbec neměli ocitnout – navíc je možné provázat přístupový systém s účtem klienta, takže mu můžete účtovat časový poplatek automaticky podle délky jeho pobytu na daném sportovišti.

Ochraňte majetek svého centra

Nikomu nejsou příjemné situace s chybějící hotovostí v pokladně či ztraceným zbožím ze skladu. CLUBSPIRE díky detailnímu rozdělení uživatelských práv, využití sledování transakcí a přehledům skladových zásob umožňuje nastavit pravidla, které obsluha nemůže obcházet. Každý uživatel má své heslo, veškeré operace jsou zapsány do databáze a zpětně dohledatelné. Už žádné „kamarádské“ vpouštění lidí do centra ze strany obsluhy.

Věříme, že Vám seriál „Více zákazníků, méně starostí“ přinesl mnoho zajímavých informací a praktických tipů, které můžete vyzkoušet při každodenním provozu Vašeho centra.

CLUBSPIRE dlouhodobě spolupracuje s více než 120 sportovními i wellness centry, kterým přináší více zákazníků a méně starostí. Svěřte se i Vy do péče odborníků – objednejte si ukázku zdarma ještě dnes.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více