Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Pavilon Relax a Harmonie Kroměříž

Zjistěte více o komplexní instalaci CLUBSPIRE v rámci stylového wellness&medical centra v Kroměříži. Designové zpracování tohoto zbrusu nového projektu vám doslova učaruje.

Začátkem listopadu bylo v Kroměříži otevřeno nové multifunkční centrum nabízející velké množství nejrůznějších služeb. Podívejte se spolu s námi do interiéru tohoto originálního projektu.









Poskytované služby se dají rozdělit do 4 kategorií:

  • Wellness - zde naleznou návštěvníci centra velmi komfortní zázemí s prostornou šatnou vybavenou designovými skříňkami s moderním čipovým systémem, několik druhů saun - například parní, finskou či kryosaunu, odpočinkovou zónu a samozřejmě také bazén.
  • Medical centrum - nabízí lékařské služby, najdete zde několik ordinací a rekondičních prostor určených k rehabilitaci a různým ozdravným kúrám.
  • Beauty centrum - poskytuje zkrášlující a zeštíhlovací procedury pro ženy, nabízí také služby kadeřnického salónu.
  • Ubytování - v rámci komplexu je také možnost ubytování v krásných pokojích s interiérovým vybavením na míru - punc originality je zřejmý v každém koutě.
  • Restaurace - zaujme na první pohled krásně sladěnými interiérovými prvky a gastronomií na vysoké úrovni.

Z výše vyjmenovaného nepřeberného množství služeb je jasné, že nároky na komplexní systém pro správu takto rozsáhlého projektu budou velmi vysoké.

Tým CLUBSPIRE se této nelehké úlohy ujal a zrealizoval tak jednu ze svých nejrozsáhlejších instalací. Náš software kompletně spravuje vstupní systém v rámci celého objektu pomocí čipových karet (včetně šatních skříněk ve wellness centru), čtečky čárových kódů, spravuje ubytovací zařízení, obsluhuje spořiče energie na jednotlivých pokojích apod.

Rozsáhlá dodávka ovšem neobsahovala pouze správní software, ale i kompletní zajištění hardwarového vybavení - pokladní vybavení, vstupní čtečky, čipové zámky ke skříňkám, otevírače dveří a spořiče energie.

Software CLUBSPIRE tedy zajišťuje kompletní obsluhu od wellness centra přes ubytovací kapacity a restauraci až po beauty centrum.

Pokud máte zájem dozvědět se více o možnostech komplexní správy multifunkčních center, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více