PPC! Zveme vás na cvičení do Performance Power Center, nikoliv do světa marketingu

Performance Power Center

V Performance Power Center se s jedinečným, osobitým a přátelským přístupem týmu nebudete cítit jinak než příjemně. Vydali se jiným směrem než ostatní fitness centra a právě to je dělá zcela jedinečnými! Můžete si například nosit vlastní pití nebo odhazovat činky dle libosti. :-)

Členství v Performance Power Center

Nejste z nějakého důvodu spokojeni nebo se nemůžete dále účastnit? Členství je možné zrušit do 10 dnů bez udání důvodu. Stanete-li se členem, všechny skupinové lekce máte v ceně. Neplatíte tedy nic víc navíc! Můžete strávit ve fitku klidně celý den nebo jej navštívit i vícekrát za den.

PPC počítá i s řadou nečekaných životních událostí. Musíte odjet na dlouhou služební cestu? Čeká vás snová dovolená? Skolila vás zákeřná choroba? V takových případech lze členství pozastavit po dobu 1-3 měsíců.

Performance Power Center Skupinové lekce

• CROSSTRAINING S VLASTNÍ VAHOU. Pro začátečníky. Naučíte se správnou techniku pohybů s vlastní vahou a jejich zapojení do aerobního cvičení.
  • CROSSTRAINING OLYMPIJSKÁ OSA. Silové a kondiční cvičení s prvky běhu, vzpírání a gymnastiky. Vysoká intenzita cviků, lepší fyzická zdatnost a celkové zlepšení kondice.
  • SILOVÁ VYTRVALOST PRO ZAČÁTEČNÍKY. Zaměřeno na techniku silových cviků. Setkáte se zde se cviky silového trojboje.
  • TRÉNINK POUZE PRO ŽENY. Zaměřeno na cvičení rizikových partií zábavnou formou.
  • LEKCE PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY. Nebyli jste ještě nikdy cvičit nebo jste úplným nováčkem? Pak je lekce určená právě vám! Naučíte se postupně základní cviky s vlastní vahou, cviky s olympijskou osou i s jiným závažím.
  • STREČINK S PRVKY JÓGY. Jak se připravit na trénink a jak se po něm správně a efektivně protáhnout? To a mnoho dalšího se naučíte na této lekci!
  • TABATA. Kardiovaskulární trénink. Podporuje spalování tuků a zlepšuje výkonnost. Typicky krátké intervaly odpočinku mezi cvičením. Lekce není vhodná pro začátečníky.
  • ZÁVĚSNÝ SYSTÉM. Funkční pohyby a dynamické polohy. Cvičení je vhodné jak pro začátečníky, tak pro špičkové sportovce. Maximálně efektivní lekce pro každého!

Performance Power Center Clubspire poskytl následující moduly:

• sklad,
  • pokladna,
  • rezervace,
  • kredit,
  • členství,
  • čipové karty,
  • platby a splátky za členství,
  • e-mail,
  • permanentky,
  • fiskální modul.

Obstaráme a nainstalujeme i potřebný hardware. Je to pro nás bezproblémová, denní záležitost. Performance Power Center jsme dodali čtečku karet a čipové karty s potiskem.

Máte své konkrétní přání či požadavky? Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme.