Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

fight cluby CLUBSPIRE

Rezervační systémy a bojová umění toho mají hodně společného – dynamika, neustálý progres a propracovaná technika. A jednou z výhod CLUBSPIRE je to, že právě tyto vlastnosti má. Snadné intuitivní ovládání doprovází zákaznická podpora, a tak se nám daří eliminovat případy, kdy vás rezervační systém dostane do kravaty. Navrch máte naopak vždycky vy.

A to nejenom v případě systému, ale celého areálu fight clubu. CLUBSPIRE je složený z množství různých modulů, které si sestavíte přesně na míru podle potřeb vašeho centra. V rozhraní máte zároveň různé typy přehledů, a tak jste vždy v obraze a seznámení s tím, co se ve vašem centru šustne.

Jungle

Jungle BJJ

V pražském fight clubu Jungle BJJ jsme CLUBSPIRE realizovali na počátku roku 2018. Mottem tohoto centra je, že je potřeba pořádně trénovat a zároveň se bavit. A abychom jim pomohli tohoto cíle dosáhnout, pomohli jsme jim usnadnit celkový proces rezervací. Zároveň jsme pro Jungle BJJ vytvořili klíčenky. Ty slouží nejenom prakticky, ale podle slov majitelky i jako suvenýr pro některé návštěvníky a připomenutí toho, že trénují společně s Fernandem Arauje.

TKBC Praha - CLUBSPIRE

TKBC Praha

Hvězdu podobného kalibru najdete i v dalším centru, a to konkrétně TKBC Praha. Majitel centra Petr Ondruš stejně jako další nadšenci do bojových umění trénuje pohodlněji díky CLUBSPIRE. Stačí se podívat na jejich trénink a disciplínu a hned pochopíte, že bez pořádného a stabilního zázemí by to nešlo.

MMA

73GYM BRNO

A abychom nezůstávali jen v Praze, představíme si na závěr i jednu brněnskou realizaci. V létě jsme se vydali instalovat CLUBSPIRE do 73GYM Brno, kde můžete navštěvovat nejenom bojové sporty, ale například i sebeobranu. Mezi trenéry figuruje hned několik zvučných jmen, takže máte opravdu silnou motivaci zajít si zasportovat právě do tohoto centra. A my vám dáme ještě o jeden důvod navíc – usnadnili jsme rezervační proces, takže vám ušetříme čas a nebudeme pokoušet vaše pevné nervy, které budete při tréninku jistě potřebovat.