CLUBSPIRE AKTUALITY

Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

fight cluby CLUBSPIRE
fight cluby CLUBSPIRE

Rezervační systémy a bojová umění toho mají hodně společného – dynamika, neustálý progres a propracovaná technika. A jednou z výhod CLUBSPIRE je to, že právě tyto vlastnosti má. Snadné intuitivní ovládání doprovází zákaznická podpora, a tak se nám daří eliminovat případy, kdy vás rezervační systém dostane do kravaty. Navrch máte naopak vždycky vy.

A to nejenom v případě systému, ale celého areálu fight clubu. CLUBSPIRE je složený z množství různých modulů, které si sestavíte přesně na míru podle potřeb vašeho centra. V rozhraní máte zároveň různé typy přehledů, a tak jste vždy v obraze a seznámení s tím, co se ve vašem centru šustne.

Jungle
Jungle

Jungle BJJ

V pražském fight clubu Jungle BJJ jsme CLUBSPIRE realizovali na počátku roku 2018. Mottem tohoto centra je, že je potřeba pořádně trénovat a zároveň se bavit. A abychom jim pomohli tohoto cíle dosáhnout, pomohli jsme jim usnadnit celkový proces rezervací. Zároveň jsme pro Jungle BJJ vytvořili klíčenky. Ty slouží nejenom prakticky, ale podle slov majitelky i jako suvenýr pro některé návštěvníky a připomenutí toho, že trénují společně s Fernandem Arauje.

TKBC Praha - CLUBSPIRE
TKBC Praha - CLUBSPIRE

TKBC Praha

Hvězdu podobného kalibru najdete i v dalším centru, a to konkrétně TKBC Praha. Majitel centra Petr Ondruš stejně jako další nadšenci do bojových umění trénuje pohodlněji díky CLUBSPIRE. Stačí se podívat na jejich trénink a disciplínu a hned pochopíte, že bez pořádného a stabilního zázemí by to nešlo.

MMA
MMA

73GYM BRNO

A abychom nezůstávali jen v Praze, představíme si na závěr i jednu brněnskou realizaci. V létě jsme se vydali instalovat CLUBSPIRE do 73GYM Brno, kde můžete navštěvovat nejenom bojové sporty, ale například i sebeobranu. Mezi trenéry figuruje hned několik zvučných jmen, takže máte opravdu silnou motivaci zajít si zasportovat právě do tohoto centra. A my vám dáme ještě o jeden důvod navíc – usnadnili jsme rezervační proces, takže vám ušetříme čas a nebudeme pokoušet vaše pevné nervy, které budete při tréninku jistě potřebovat.

Další zprávy

Zpět na úvodní stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

12. 6. 2019

Připravte se s námi na eKasu

V Česku EET, na Slovensku nově eKasa. I slovenští podnikatelé se teď budou muset popasovat s online evidencí tržeb. V platnost vstoupí 1. ledna 2020. A CLUBSPIRE je připravený podat vám pomocnou ruku.

28. 5. 2019

Chodovská MMA základna jede na CLUBSPIRE

MMA (Mixed Martial Arts), tedy smíšená bojová umění, jsou na Karlovarsku spojená se jménem Michal Madej. Držitel významných ocenění, pod jehož vedením trénovalo mnoho úspěšných bojovníků, otevřel v Chodově Elite Gym And Fitness. A CLUBSPIRE pozval ke spolupráci.

28. 3. 2019

CLUBSPIRE v ráji Adama Ondry

Kdo by neznal Adama Ondru, nejlepšího lezce světa? Jméno kudrnatého sympaťáka je od letoška spojené s novým lezeckým centrem Hangar. Jedno z nejmodernějších boulderových zařízení Evropy vzniklo v Brně, co by kamenem dohodil od sídla naší společnosti. Se sousedy jsme navázali spolupráci a společně vymysleli, jak to udělat, aby se odbavení vstupu nepodobalo zdolávání osmitisícovky.

19. 12. 2018

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Wellness MIDA jsme otevírali v květnu 2009 a CLUBSPIRE nám byl doporučen jakožto partner České asociace wellness pro software a také náš IT specialista byl spokojený s architekturou a funkcemi CLUBSPIRE. Dobrý produkt, solidní jednání a zajímavá cenová nabídka nás oslovila a rozhodli jsme se pro spolupráci s firmou INSPIRE CZ. Děkujeme.