CLUBSPIRE AKTUALITY

Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

fight cluby CLUBSPIRE
fight cluby CLUBSPIRE

Rezervační systémy a bojová umění toho mají hodně společného – dynamika, neustálý progres a propracovaná technika. A jednou z výhod CLUBSPIRE je to, že právě tyto vlastnosti má. Snadné intuitivní ovládání doprovází zákaznická podpora, a tak se nám daří eliminovat případy, kdy vás rezervační systém dostane do kravaty. Navrch máte naopak vždycky vy.

A to nejenom v případě systému, ale celého areálu fight clubu. CLUBSPIRE je složený z množství různých modulů, které si sestavíte přesně na míru podle potřeb vašeho centra. V rozhraní máte zároveň různé typy přehledů, a tak jste vždy v obraze a seznámení s tím, co se ve vašem centru šustne.

Jungle
Jungle

Jungle BJJ

V pražském fight clubu Jungle BJJ jsme CLUBSPIRE realizovali na počátku roku 2018. Mottem tohoto centra je, že je potřeba pořádně trénovat a zároveň se bavit. A abychom jim pomohli tohoto cíle dosáhnout, pomohli jsme jim usnadnit celkový proces rezervací. Zároveň jsme pro Jungle BJJ vytvořili klíčenky. Ty slouží nejenom prakticky, ale podle slov majitelky i jako suvenýr pro některé návštěvníky a připomenutí toho, že trénují společně s Fernandem Arauje.

TKBC Praha - CLUBSPIRE
TKBC Praha - CLUBSPIRE

TKBC Praha

Hvězdu podobného kalibru najdete i v dalším centru, a to konkrétně TKBC Praha. Majitel centra Petr Ondruš stejně jako další nadšenci do bojových umění trénuje pohodlněji díky CLUBSPIRE. Stačí se podívat na jejich trénink a disciplínu a hned pochopíte, že bez pořádného a stabilního zázemí by to nešlo.

MMA
MMA

73GYM BRNO

A abychom nezůstávali jen v Praze, představíme si na závěr i jednu brněnskou realizaci. V létě jsme se vydali instalovat CLUBSPIRE do 73GYM Brno, kde můžete navštěvovat nejenom bojové sporty, ale například i sebeobranu. Mezi trenéry figuruje hned několik zvučných jmen, takže máte opravdu silnou motivaci zajít si zasportovat právě do tohoto centra. A my vám dáme ještě o jeden důvod navíc – usnadnili jsme rezervační proces, takže vám ušetříme čas a nebudeme pokoušet vaše pevné nervy, které budete při tréninku jistě potřebovat.

Další zprávy

Zpět na úvodní stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

4. 9. 2018

Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalinem do slovenského Wake Lake

Snad nikdy nebyla vhodnější doba vyrazit k vodě než v nynějších tropických vedrech. Co byste navíc řekli na areál plný adrenalinu, zábavy a moderního trendy vybavení? Zveme vás na prohlídku nejnovější CLUBSPIRE instalace do slovenského Wake Lake.

8. 7. 2018

Dokonalý zaměstnanecký benefit: Vlastní firemní fitness

Ve zdravém zaměstnanci zdravá pracovní energie. Trochu jsme pozměnili klasické rčení, které říká, že ve zdravém těle se ukrývá zdravý duch. Víme totiž, že pro firemní zaměstnance může být fitness centrum nejenom skvělou psychohygienou, ale zároveň i cenným benefitem, který bez nejmenších pochyb zvedne hodnotu vaší firmy pro stávající i budoucí zaměstnance.

28. 6. 2018

Mobilní aplikace pro komplexní rezervační systém

Online rezervace jsou nepostradatelnou součástí většiny provozů. Zákazníci jsou zvyklí, že vše vyřídí rychle a pohodlně z domova, aniž by museli někam volat nebo chodit osobně. Většina lidí je ale zároveň zvyklá, že spoustu věcí zvládne zařídit pomocí chytrého telefonu. Držte tedy krok s dobou a získejte skvělou konkurenční výhodu. Pořiďte vašemu centru mobilní aplikaci CLUBSPIRE na míru.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.