Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Software pro Vaše sportovní centrum za 19.990 Kč

Kvalitní software je stejně důležitý jako kvalitní vybavení a příjemné prostředí vašeho sportovního centra. Okamžitý přehled o tržbách, skladových zásobách, klientech a chování obsluhy je jen základem systému CLUBSPIRE.

CLUBSPIRE je software speciálně vyvinutý pro sportovní a wellness centra. Již 8 let sbíráme informace od více než 100 našich klientů a řešíme jejich požadavky a nápady na vylepšení. Software CLUBSPIRE tak v současné době může nabídnout více než 20 modulů, které vám pomohou vydělat víc peněz a zefektivnit vaše podnikání.

Staňte se i vy naším spokojeným klientem a získejte CLUBSPIRE již za 19.990 Kč.

Kontaktujte nás pro ukázku ZDARMA.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE