Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Partnerství a asociace
  • EET

Spojili jsme síly s Vectronem

Znáte to - vaše kavárna, restaurace či hotel má jiné potřeby a požadavky na software než vaše přidružené sportovní zázemí, kde potřebujete zejména rezervovat sportoviště. Z tohoto důvodu jsme se spojili s firmou na restaurační systémy Vectron.

Chtěli jsme, aby se zákazníci pomocí jedné karty mohli zarezervovat nejenom na sportovní aktivity, ale aby s jednou kartou mohli také platit v restauraci či wellness. Spojení s Vectron Systems nám přinese komplexní řešení, kde v rámci jedné karty může zákazník platit a rezervovat veškeré služby ve vašem zařízení.

Zákazník díky synergii CLUBSPIRE s Vectronem tak nepozná, že přechází mezi dvěma odlišnými systémy.Na Fialce už si užívají výhod

Jedním z prvních příkladů našeho spojení je sportovní a relaxační centrum Na Fialce. Díky CLUBSPIRE mají Na Fialce rezervační systém, skladovou evidenci i manažerské přehledy. Spojení s Vectronem ale umožnilo propojit databáze zákazníků sportovního centra a restaurace .

Výsledkem je sdílení zákaznického kreditu a slev, a tedy i vysoký komfort návštěvníků. Z jednoho kreditu si totiž mohou uhradit hodinu ve fitku i lehký salát po něm.

Zaměstnanci pak jistě ocení stabilní registrační pokladny se snadným ovládáním.

Zajímá vás víc? Kontaktujte nás.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více