CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

Staňte se výjimečnými v Individual fitness!

individual fitness

Fitness klub, který vás ohromí nejen svou příjemnou atmosférou, ale především individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Tým profesionálů navrhne a dohlédne na nejrychlejší a nejefektivnější cestu k dosažení vašich stanovených cílů. Individual fitness je kdykoliv připraven podat pomocnou ruku či ochotně poradit. Budete se zde cítit výjimečně!

Moderní fitness klub můžete navštívit v Ostravě. K dispozici vám budou špičkové posilovací stroje a široká nabídka skupinových lekcí pod dohledem zkušených trenérů. Rezervace skupinových lekcí je díky CLUBSPIRE pro každého úplnou hračkou.

fitness bar
Ve fitness je pro vás připraven také například výživový poradce, diagnostická analýza tělesné kondice, fit bar a mnoho dalšího. Individual fitness vyhoví požadavkům každého klienta.

Clubspire software vždy výrazně ulehčí práci nejen obsluze na recepci, ale také například i paní účetní. V neposlední řadě s radostí poslouží klientovi při zarezervování lekce či jej bez vyčkávání odbaví na místě při vstupu.

CLUBSPIRE CLUBSPIRE poskytl pro Individual fitness následující moduly:

• sklad
  • pokladna
  • rezervace
  • kredit
  • on-line rezervace
  • členství
  • čipové karty
  • stornopoplatky
  • firemní členství
  • voucher
  • platby a splátky za členství
  • permanentky
  • náhradníci
  • fiskální modul

Zaujaly vás následující moduly? Hodily by se pro vaše fitness centrum nebo máte odlišné požadavky? Rádi vám pomůžeme a sestavíme pro vás individuální nabídku. Nemáte k dispozici potřebný hardware? Není pro nás vůbec žádný problém, ochotně a rychle pro vás vše zařídíme!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde! Budeme se těšit. :-)