Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

Textový editor poznámek

Díky novince „Textový editor poznámek“ můžete na kartě zákazníka přidávat libovolné množství poznámek, pomocí nichž pak můžete editovat třeba jeho cvičební plán, kontrolovat progres hubnutí a shromáždit další potřebná data od svých trenérů, výživových poradců, terapeutů a dalších. Nejvíce tak výhody této novinky ocení centra s trvalou a komplexní péčí o klienty.

Snadno a přehledně

Textový editor funguje na platformě HTML, což znamená, že poznámky můžete formátovat podobně jako ve Wordu. Změňte font, seřaďte hlavní body programu do odrážek, zvýrazněte důležité informace tučným písmem nebo kurzívou. Vytvořte si předem univerzální formátovatelnou šablonu (např. tréninkový program či jídelníček), kterou pak jednoduše vložíte do poznámky a dále už ji budete jenom editovat. Samozřejmostí je, že každá poznámka má editovatelný název i text, přičemž při vytváření nové poznámky se k názvu automaticky vkládá aktuální datum – díky tomu máte vždy přehled, kdy došlo k jakým konkrétním změnám.

Zjistěte více o modulech CLUBSPIRE. Mohl by Vás zajímat například modul Skladové hospodářství - pro evidenci Vašeho skladu. Řídit stav cashflow a nejen to Vám pomůže modul Pokladní software.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více