Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

Výrazné vylepšení systému CLUBSPIRE pro gastronomická zařízení

Restaurace, bary, kavárny, hospody a mnoho dalších gastronomických provozoven začalo v poslední době hojně využívat specializovaný software pro řízení provozu CLUBSPIRE. Zjistěte, co stojí za tímto úspěchem!


Velký průlom v oblibě CLUBSPIRE mezi gastro provozy přišel s nasazením nově vyvinutého modulu s názvem TOUCH. Už jeho název lehce prozrazuje, jakým způsobem ulehčuje práci obsluze i manažerům podniku. Jedná se totiž o intuitivní dotykové rozhraní, které umožňuje spolu se sofistikovaným softwarem zejména zrychlení a usnadnění obsluhy zákazníků. Ovšem uživatelský přínos tohoto modulu tímto zdaleka nekončí.

Mezi základní funkce modulu TOUCH patří neustálé sledování stavu skladových zásob a pokladny, což přináší přehled nad veškerými pohyby zboží a surovin v rámci zařízení. Manažeři podniku potom ocení možnost vyhodnocování celkových prodejů, které jsou součtem výkonů jednotlivých členů obsluhy.

Modul TOUCH lze kombinovat s funkcí mobilní číšník, která je plně kompatibilní s PC i mobilními zařízeními. Tato "vychytávka" umožňuje obsluze objednávat a připisovat na účet zákazníka přímo od jeho stolu, což výrazným způsobem zvyšuje její efektivitu. Dalším krokem ke zlepšení výkonů prodeje je potom příjem vzdálených objednávek, kde se zákazník pomocí mobilního zařízení obslouží sám a číšníci se starají pouze o roznos.

Samozřejmostí je i posílání objednávek na odpovídající tiskárny. Po jejich zadání přímo u stolu zákazníka tak automaticky dochází k jejich tisku na baru, v kuchyni či kdekoli jinde a obsluha tak neztrácí čas jejich doručováním.

Pokud hledáte způsob, jak co nejvíce zlepšit obchodní výsledky Vašeho gastronomického zařízení, systém CLUBSPIRE je nejsnazším řešením.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více