CLUBSPIRE AKTUALITY

Vyrazte za adrenalinem do slovenského Wake Lake

wake_lake
wake_lake

Snad nikdy nebyla vhodnější doba vyrazit k vodě než v nynějších tropických vedrech. Co byste navíc řekli na areál plný adrenalinu, zábavy a moderního trendy vybavení? Zveme vás na prohlídku nejnovější CLUBSPIRE instalace do slovenského Wake Lake.

Centra, kde si může člověk vyzkoušet wakeboarding nebo paddle board jsou čím dál tím oblíbenější. Zatímco ještě pár let zpět byly tyto sporty oblíbenou zábavou a atrakcí v zahraničí, v současné době se postupně dostávají i do našich končin.

Nečekejte ale takový areál na každém kroku! Slovenské Wake Lake je zatím stále jediným centrem na Slovensku, kde si můžete vyzkoušet například létání nad vodou v podobě flyboardu.

CLUBSPIRE
CLUBSPIRE

Snadná rezervace usnadní práci

Když už si najdete čas, abyste vyrazili do takového areálu, chcete si vychutnat každou vteřinu naplno. Zároveň se nehodláte zdržovat se zbytečnými formalitami, ale chcete vše vyřídit snadno a rychle.

Do center tohoto typu a velikosti je proto vhodné zvolit efektivní rezervační systém, který se o spoustu manuální práce postará za vás a celý provoz urychlí. Jak to může fungovat? To si ukážeme právě na příkladu Wake Lake.

CLUBSPIRE čtečka
CLUBSPIRE čtečka

Vyhněte se frontám

Jakmile se váš zákazník jednou zaregistruje online nebo osobně, teoreticky už nemusí nikdy znovu vkročit na recepci. Zvolenou nabídku uhradí pohodlně pomocí online platby nebo na místě, vyfotí se, dostane vodotěsný náramek a pokud potřebuje, zapůjčí si vybavení. Registrace je jednou provždy vyřízená a sportovec už se při dalších návštěvách nemusí zdržovat zdlouhavým přihlášením nebo placením na recepci. Zamíří jednoduše rovnou k vodě.

U vleku Wake Lake jsme nainstalovali dvě čtečky, ke kterým zákazník přiloží čipové hodinky a systém automaticky vyhodnotí, zda má vlekař daného člověka do areálu vpustit, nebo ne. To prakticky vypadá tak, že se rozsvítí červené nebo zelené světlo doprovázené zvukovou signalizací. Vlekař zároveň na displeji vidí fotografii klienta, takže pokud by vám hodinky někdo náhodou zcizil, dlouho si jejich výhod neužije.

CLUBSPIRE Wake Lake
CLUBSPIRE Wake Lake

Spokojený sportovec – věrný zákazník

Přes 20 000 facebookových fanoušků Wake Lake je více než skvělou vizitkou centra. Moderní sport, snadná rezervace a perfektní zázemí jednoduše mluví za vše. Udělejte si výlet a zajeďte bratislavské Wake Lake otestovat.

Další zprávy

Zpět na úvodní stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

4. 9. 2018

Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalinem do slovenského Wake Lake

Snad nikdy nebyla vhodnější doba vyrazit k vodě než v nynějších tropických vedrech. Co byste navíc řekli na areál plný adrenalinu, zábavy a moderního trendy vybavení? Zveme vás na prohlídku nejnovější CLUBSPIRE instalace do slovenského Wake Lake.

8. 7. 2018

Dokonalý zaměstnanecký benefit: Vlastní firemní fitness

Ve zdravém zaměstnanci zdravá pracovní energie. Trochu jsme pozměnili klasické rčení, které říká, že ve zdravém těle se ukrývá zdravý duch. Víme totiž, že pro firemní zaměstnance může být fitness centrum nejenom skvělou psychohygienou, ale zároveň i cenným benefitem, který bez nejmenších pochyb zvedne hodnotu vaší firmy pro stávající i budoucí zaměstnance.

28. 6. 2018

Mobilní aplikace pro komplexní rezervační systém

Online rezervace jsou nepostradatelnou součástí většiny provozů. Zákazníci jsou zvyklí, že vše vyřídí rychle a pohodlně z domova, aniž by museli někam volat nebo chodit osobně. Většina lidí je ale zároveň zvyklá, že spoustu věcí zvládne zařídit pomocí chytrého telefonu. Držte tedy krok s dobou a získejte skvělou konkurenční výhodu. Pořiďte vašemu centru mobilní aplikaci CLUBSPIRE na míru.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.