Karty a klíčenky

PVC klíčenka s čárovým kódem

Klíčenku s čárovým kódem jednoduše připevníte na klíče od šatních skříněk a máte dokonalý přehled o pohybu klientů v centru. Dále zefektivníte jejich odbavování při odchodu i případné objednávky. Je přitom jedno, zda se jedná o stálé nebo nové (nezaregistrované) návštěvníky.

Klíčenky navíc zabrání odnášení klíčů mimo prostory vašeho centra. Pokud klíč zmizí, díky kódu snadno zjistíte, který klient ho používal naposledy a můžete ho kontaktovat.

Čipová karta (Bezkontaktní karta)

Každý klient dostane při registraci svou bezkontaktní kartu. Díky ní se výrazně urychlí jeho odbavení při příchodu do centra a předejde se různým omylům. Mezi ty nejčastější patří přeslechnutí jména či shoda jmen více klientů.

Nabízíme čipové karty s čárovým kódem i bez něj. U rodinných nebo firemních členství je možné mít k jednomu účtu více karet najednou.

Čipová klíčenka (Bezkontaktní přívěsek)

Čipová klíčenka funguje stejně jako PVC klíčenka s čárovým kódem. Tento bezkontaktní přívěsek ale mohou klienti využít při průchodu přes čtecí zařízení, jako je turniket nebo čtečka na dveřích.

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).