Karty a klíčenky

Karty a klíčenky

PVC klíčenka s čárovým kódem

Klíčenku s čárovým kódem jednoduše připevníte na klíče od šatních skříněk a máte dokonalý přehled o pohybu klientů v centru. Dále zefektivníte jejich odbavování při odchodu i případné objednávky. Je přitom jedno, zda se jedná o stálé nebo nové (nezaregistrované) návštěvníky.

Klíčenky navíc zabrání odnášení klíčů mimo prostory vašeho centra. Pokud klíč zmizí, díky kódu snadno zjistíte, který klient ho používal naposledy a můžete ho kontaktovat.

Stačí vyplnit kontaktní údaje a můžete se ihned ptát.

Čipová karta (Bezkontaktní karta)

Každý klient dostane při registraci svou bezkontaktní kartu. Díky ní se výrazně urychlí jeho odbavení při příchodu do centra a předejde se různým omylům. Mezi ty nejčastější patří přeslechnutí jména či shoda jmen více klientů.

Nabízíme čipové karty s čárovým kódem i bez něj. U rodinných nebo firemních členství je možné mít k jednomu účtu více karet najednou.

Stačí vyplnit kontaktní údaje a můžete se ihned ptát.

Čipová klíčenka (Bezkontaktní přívěsek)

Čipová klíčenka funguje stejně jako PVC klíčenka s čárovým kódem. Tento bezkontaktní přívěsek ale mohou klienti využít při průchodu přes čtecí zařízení, jako je turniket nebo čtečka na dveřích.