Vstupy

Nástěnná čtečka

Ke vstupu do místnosti s omezeným vstupem instalujte čtečku a nastavte pravidla pro vstup. Čtečka pak po přiložení čipu sama vyhodnotí, komu otevře dveře. Tento princip se využívá ve wellness centrech nebo pro evidenci pohybu zaměstnanců.

Systém zaznamená jednotlivé vstupy a například majitelé permanentky nebo členové klubu mohou do centra projít bez návštěvy recepce. Systém jim automaticky odečte vstup z jejich účtu.

Komunikační převodník

Komunikační převodník slouží k přenosu menšího objemu dat, proto je nedílnou součástí nástěnné čtečky a turniketů. Právě díky němu může systém zaznamenat jednotlivé vstupy.

Čipové hodinky (Bezkontaktní náramek)

Bezkontaktní náramek funguje stejně jako čipová klíčenka. Klienti mohou obě zařízení využít při průchodu přes čtecí zařízení, jako je turniket nebo čtečka na dveřích.

Čtečka čipových karet (Čtečka bezkontaktních karet a klíčenek)

Čtečka bezkontaktních karet a klíčenek umožňuje klientům i obsluze rychlou identifikaci u vstupu, snadný průchod centrem a jednoduché odbavení při odchodu.

Čipové hodinky duální (Mifare, EM), silikonové (Bezkontaktní náramek duální, silikonový)

Tento typ hodinek funguje stejně jako běžné čipové hodinky, odlišují se ale elegantním silikonovým provedením. Navíc umožňují spolupráci jak s technologií EM125KHz, tak i Mifare.

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.