Vstupy

854
Nástěnná čtečka

Ke vstupu do místnosti s omezeným vstupem instalujte čtečku a nastavte pravidla pro vstup. Čtečka pak po přiložení čipu sama vyhodnotí, komu otevře dveře. Tento princip se využívá ve wellness centrech nebo pro evidenci pohybu zaměstnanců.

Systém zaznamená jednotlivé vstupy a například majitelé permanentky nebo členové klubu mohou do centra projít bez návštěvy recepce. Systém jim automaticky odečte vstup z jejich účtu.

852
Komunikační převodník

Komunikační převodník slouží k přenosu menšího objemu dat, proto je nedílnou součástí nástěnné čtečky a turniketů. Právě díky němu může systém zaznamenat jednotlivé vstupy.

851
Čipové hodinky (Bezkontaktní náramek)

Bezkontaktní náramek funguje stejně jako čipová klíčenka. Klienti mohou obě zařízení využít při průchodu přes čtecí zařízení, jako je turniket nebo čtečka na dveřích.

849
Čtečka čipových karet (Čtečka bezkontaktních karet a klíčenek)

Čtečka bezkontaktních karet a klíčenek umožňuje klientům i obsluze rychlou identifikaci u vstupu, snadný průchod centrem a jednoduché odbavení při odchodu.

848
Čipové hodinky duální (Mifare, EM), silikonové (Bezkontaktní náramek duální, silikonový)

Tento typ hodinek funguje stejně jako běžné čipové hodinky, odlišují se ale elegantním silikonovým provedením. Navíc umožňují spolupráci jak s technologií EM125KHz, tak i Mifare.