Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce

CLUBSPIRE a COMINFO spolupracují

Informační systém pro sportovní centra, wellness centra a golfové kluby CLUBSPIRE nově spolupracuje s přístupovými systémy firmy COMINFO a.s., největšího českého výrobce turnikeů.

Klientům s informačním systémem CLUBSPIRE umožňujeme robustní řešení řízených vstupů prostřednictvím turniketů a branek. Tyto řízené vstupy zajistí nezaměnitelnou identifikaci návštěvníka včetně monitoringu jeho pohybu v areálu. Uvolnění průchodů probíhá na základě autorizace přes snímač čárového kódu nebo bezkontaktního čipu, který rozhodne o povolení respektive zamítnutí vstupu. Jako identifikační médium lze použít – bezkontaktní identifikační karty doplněné o zákaznický potisk, identifikační čipové náramky či přívěšky na klíče.

Řešení využijí zejména provozovatelé fitness a wellness center, bazénů, koupališť, tenisových kurtů, saun, masáží, lázní, tělocvičen a mnoha dalších zařízení.

Technologie umožňuje pomocí jedné karty ovládat:

• software CLUBSPIRE,
  • turnikety,
  • šatní skřínky,
  • branky,
  • parkovací závory,
  • prodejní automaty
  • a další zařízení.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE