Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Další klient CLUBSPIRE na Slovensku

CLUBSPIRE se stává stále oblíbenějším systémem pro správu sportovních center i u našich sousedů na Slovensku. Důkazem je další komplexní instalace v rámci nového sportovního areálu Baseline Sport Arena v Banské Bystrici. Podívejte se spolu s námi, co všechno obsahuje.

Nově otevřené sportovní centrum Baseline nabízí svým návštěvníkům zejména vysoce kvalitní zázemí pro tenis, v průběhu této sezóny potom budou zprovozněny prostory pro badminton. K dispozici jsou 3 kryté kurty s umělým povrchem a také 7 venkovních antukových hřišť.

Pro kompletní přípravu tenisových hráčů a milovníky cvičení je k dispozici fitness centrum, kde lze využít služeb osobních trenérů a přihlásit se na různé specializované lekce.

Baseline Sport Arena je nejmodernějším sportovním centrem v Banské Bystrici, a to nejen svým zevnějškem a prostory pro sportovce, ale také díky komplexnímu systému pro jeho správu. Tu zajišťuje CLUBSPIRE a jeho několik špičkových modulů. Klienti centra si mohou objednávat své hodiny pomocí webových rezervací, systém také spravuje chod fitka, kavárny a baru, což dohromady výrazně zvyšuje zákaznický komfort.

CLUBSPIRE plně vyhovuje slovenské legislativě - k dispozici jsou tiskárny s integrovaným fiskálním modulem. V brzké době můžeme očekávat obdobnou změnu legislativy i v ČR, na kterou jsme tak v předstihu připraveni.

Závěrem bychom chtěli našemu partnerovi popřát hodně úspěchů v roce 2015. Věříme, že k nim komplexní software pro správu sportovních center CLUBSPIRE výrazně přispěje.

Pokud se chcete dozvědět více o našem systému a jeho možnostech, neváhejte nás kdykoli kontaktovat!

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více