CLUBSPIRE AKTUALITY

Dokonalý zaměstnanecký benefit: Vlastní firemní fitness

Ve zdravém zaměstnanci zdravá pracovní energie. Trochu jsme pozměnili klasické rčení, které říká, že ve zdravém těle se ukrývá zdravý duch. Víme totiž, že pro firemní zaměstnance může být fitness centrum nejenom skvělou psychohygienou, ale zároveň i cenným benefitem, který bez nejmenších pochyb zvedne hodnotu vaší firmy pro stávající i budoucí zaměstnance.

Trendem současných firem jsou vyšperkované open space prostory, které jsou protkané barvami, klidovými zónami, naplněnými ledničkami nebo různými hrami. Dávno už nestačí stravenkový systém nebo perfektní kávovar. Šikovní a zkušení mileniálové dobře vědí, že si mohou vybírat. Mají dobrý přehled, a to nejenom díky tomu, že firmy se často a rády svou péčí o zaměstnance chlubí na sociálních sítích. Lidé hledající práci dokonce mívají vytipovanou konkrétní společnost, protože vědí, že má příjemné zázemí, prostor pro vzdělávání nebo různé typy firemních akcí.

Zaměstnanci žádají víc a mohou si vybírat

Stačí se ale porozhlédnout po trhu a zjistíte, že většina progresivních a kreativních firem na tohle už přišla. Před deseti lety unikát a ideální zaměstnavatel, dnes už pomalu standard. Tato konkurenční výhoda se vám najednou začíná vytrácet a vy jako zaměstnavatel musíte hledat další možnosti, jak v očích potenciálních zaměstnanců zvednout svoji hodnotu.

Jedno řešení by tu bylo a CLUBSPIRE stojí u jeho realizace. Má totiž na kontě dvě plně funkční a dvě firemní fitness v progresu pro firmy Johnson & Johnson, Škoda Auto, Slovnaft a Shape Fitness Centrum. Bude vaše společnost tou další vlajkovou lodí?

Cvičební zóna nebo rovnou fitness na míru

Celý den sedíte v kanceláři nebo jezdíte po klientech. Hlavu máte plnou práce, každou chvíli vyhlížíte z okna a přejete si být někde venku a pořádně protáhnout tělo. Kdo na tohle někdy během pracovního týdne nemyslel? Máme pro vás a vaše zaměstnance řešení. Není nic lepšího než možnost zacvičit si na hrazdě nebo se projet na spinningovém kole. Rozproudit krev před samotným začátkem pracovního dne by taky ocenil nejeden zaměstnanec.

Možná nemáte ve své firmě tolik prostoru, abyste zařídili celou funkční a kardio zónu jako ve specializovaném fitness centru. S tím vám ale dovedeme pomoct. Stačí i menší místnost, ze které díky volbě vhodného náčiní uděláte plnohodnotné cvičební prostory.

Full service řešení

CLUBSPIRE zkušenosti s těmito instalacemi má, a kromě přístupového systému, který bude monitorovat aktivitu vašich zaměstnanců, vám společně s našimi obchodními partnery dovedeme dodat i potřebné vybavení. Nepotřebujete ani web, protože ten vám dovedeme taktéž vyrobit přesně na míru. Kromě rezervačního systému pro kontrolu míst můžete mít také mobilní aplikaci, díky které si vaši zaměstnanci místo rezervují kdykoliv a odkudkoliv.

Nezáleží na tom, jestli máte rozpočet 50 nebo 500 tisíc, prostory velikosti tenisového hřiště nebo zkušební kabinky. Kreativita a stoprocentní efektivita je naší prioritou a věřte, že společně dovedeme vaši firmu posunout na úplně jiný level. A vaši HR a recruiteři se už teď těší, jak budou potenciálním kandidátům ukazovat vaši novou cvičební zónu.

Další zprávy

Zpět na úvodní stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

19. 12. 2018

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

23. 10. 2018

Vstupte s CLUBSPIRE do unikátního NUTREND World

Patří mezi největší a nejlépe vybavená fitness centra v České republice. Na třech patrech najdete prvotřídní posilovací stroje a další potřebné vybavení. K dispozici máte pokaždé také dozorového trenéra, takže se nemusíte bát, že budete nějaký cvik provádět nesprávně. O jakém skvělém místě to je řeč? NUTREND World.

11. 10. 2018

Odpočinek i trénink najdete v centru Slovnaft Relax

Slovnaft není potřeba představovat. Největší slovenská rafinérsko-petrochemická společnost má vlastní nadaci pro mladé talenty, podporuje sportovce a je také partnerem projektu Zelené oázy. Kromě společenské odpovědnosti se Slovnaft nově zaměřil také na to, aby pomohl lidem cítit se lépe. A CLUBSPIRE stojí u toho.

4. 9. 2018

Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.