Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Dvě nová centra v Praze

Pravidelně vás informujeme o implementaci systému CLUBSPIRE u nových zákazníků. Tentokrát vám podrobně představíme řešení hardware a software pro dvě pražská fitness centra.

Fitness studio Kotva

Toto známé sportovní centrum se sídlem v obchodním domě Kotva je oblíbeným místem pro sport a relaxaci v blízkosti historického centra Prahy. Fitness studio Kotva nabízí, kromě vybavení pro fitness, také multifunkční prostory určené skupinovým cvičením a cross-fit tréninku.

Nedávno centrum rozšířilo své služby o nově vybudované wellness zázemí, které zákazníkům přináší možnost odpočinku v solné jeskyni, dvou saunách a také privátní vířivce.

Ruku v ruce s rozšířením přišly i zvýšené nároky na hardware a software pro řízení. Řešení tohoto problému přenechali majitelé centra týmu CLUBSPIRE. Ten se kompletně postaral o dodávku hardware obsahující počítače, vstupní turnikety, dotykové monitory, tiskárny a elektronické kasy a samozřejmě také správního software, který doplňuje již zavedený systém o sofistikované marketingové nástroje, webové rezervace a rozdělení fungování centra na dvě účetní jednotky (Fitstudio Kotva s.r.o., Fitness Kotva s.r.o.). Posledně jmenované bylo jedním z hlavních požadavků klienta.

Kombinací dvou modulů komplexního systému CLUBSPIRE umožňujeme klientovi provozovat více poboček/účetních jednotek na jedné platformě. To dovoluje sdílet evidenci zákazníků obou ekonomických subjektů v rámci jednoho správního systému. Dochází pak pouze k oddělenému tisku účtenek za odebrané zboží a služby v rámci centra, který je synchronizovaný s účetním systémem.

TOP FITNESS OC Lužiny

Další pražské fitness centrum, se kterým vás chceme blíže seznámit, je součástí pěti poboček TOP FITNESS v celé ČR. Jedná se o velmi zkušeného klienta, který dokáže dobře specifikovat své potřeby, jenž dříve bohužel nebyly naplněny díky zastaralému správnímu software. Proto majitelé centra oslovili CLUBSPIRE s požadavkem na zvýšení efektivity fungování jejich podnikatelské činnosti.

V případě TOP FITNESS CLUBSPIRE zrealizoval kompletní dodávku správního systému spolu s centrálním serverem, na který jsou napojeny všechny jeho provozovny. Do budoucna je možné propojení poskytnutého řešení s modulem Pobočky, který umožňuje provozovat více geograficky rozdělených fitness center v jednom systému. To dovoluje zákazníkům využívat jejich účet ve všech provozovaných centrech. Např. v jedné z poboček se zákazník zaregistruje a nabije si kredit, kdykoliv pak přijde do jiné, identifikuje se a může využívat jeho již založený účet.

V určené pobočce je fyzicky umístěný server a ostatní provozovny se k němu připojují. Jedinou podmínkou pro správné fungování je dostatečně rychlé a spolehlivé připojení k internetu.

Oběma centrům přejeme do budoucna hodně úspěchů! Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o poskytovaných řešeních pro správu fitness center, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více