Nové webové rezervace se těší velké oblibě

Zákazníků, kteří začínají používat nejnovější verzi webových rezervací od CLUBSPIRE stále přibývá. Podívejte se spolu s námi, čím je to způsobeno.

On-line rezervační systém v podání CLUBSPIRE prošel svou další evolucí a nyní nabízí zákazníkům sportovních center i jejich managerům mnohem více než dříve. Nečekejte pouze jednoduché rozhraní pro zadávání rezervací, snadné odbavení zákazníků a výraznou úsporu času při řízení centra. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE přidává další oblasti, které výrazně pomáhají přísunu nových zákazníků.

• Nově je možné přizpůsobit vzhled webového klienta firemnímu designu, což přináší vyšší míru indentifikace se značkou centra a výrazně také napomáhá k zaujetí nových zákazníků.
  • Nově můžete do systému zařadit také podrobné profily trenérů, jejichž zveřejnění výrazně zlepšuje informovanost o poskytovaných službách a poukazuje na vysokou míru profesionality centra.
  • Dále jsou přidány funkce fitrování programu centra podle aktivit, trenérů či jednotlivých objektů. Ty přispívají k vyšší přehlednosti služeb, a tudíž jejich snažšímu výběru.
  • Nechybí také detailní přehledy o rezervacích (minulých i budoucích), intuitivní správa účtu klienta, přehled o kreditu, permanentkách a členství.
  • Veškeré prostředí rezervačního systému prošlo značnou modernizací, která má za cíl co nejvyšší zjednodušení všech prováděných operací.

Náš vývoj komplexního softwaru pro řízení fitness a dalších sportovních center rozhodně neusnul na vavřínech. Poskytujeme pro naše klienty řešení, které jejich podnikání odliší od konkurence a výrazně tak zrychlí návratnost veškerých vynaložených investic.

Mezi poslední uživatele nových webových rezervací CLUBSPIRE patří následující sportovní centra: