Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Moduly a funkce
  • Centra s CLUBSPIRE

Nové webové rezervace se těší velké oblibě

Zákazníků, kteří začínají používat nejnovější verzi webových rezervací od CLUBSPIRE stále přibývá. Podívejte se spolu s námi, čím je to způsobeno.

On-line rezervační systém v podání CLUBSPIRE prošel svou další evolucí a nyní nabízí zákazníkům sportovních center i jejich managerům mnohem více než dříve. Nečekejte pouze jednoduché rozhraní pro zadávání rezervací, snadné odbavení zákazníků a výraznou úsporu času při řízení centra. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE přidává další oblasti, které výrazně pomáhají přísunu nových zákazníků.

  • Nově je možné přizpůsobit vzhled webového klienta firemnímu designu, což přináší vyšší míru indentifikace se značkou centra a výrazně také napomáhá k zaujetí nových zákazníků.
  • Nově můžete do systému zařadit také podrobné profily trenérů, jejichž zveřejnění výrazně zlepšuje informovanost o poskytovaných službách a poukazuje na vysokou míru profesionality centra.
  • Dále jsou přidány funkce fitrování programu centra podle aktivit, trenérů či jednotlivých objektů. Ty přispívají k vyšší přehlednosti služeb, a tudíž jejich snažšímu výběru.
  • Nechybí také detailní přehledy o rezervacích (minulých i budoucích), intuitivní správa účtu klienta, přehled o kreditu, permanentkách a členství.
  • Veškeré prostředí rezervačního systému prošlo značnou modernizací, která má za cíl co nejvyšší zjednodušení všech prováděných operací.

Náš vývoj komplexního softwaru pro řízení fitness a dalších sportovních center rozhodně neusnul na vavřínech. Poskytujeme pro naše klienty řešení, které jejich podnikání odliší od konkurence a výrazně tak zrychlí návratnost veškerých vynaložených investic.

Mezi poslední uživatele nových webových rezervací CLUBSPIRE patří následující sportovní centra:

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

webinarclubspire

Webinář, již tento čtvrtek 20.4. v 10 hodin

17.4.2023
Více
webinář10.11

Zmeškali jste Clubspire webinář z 10. 11. 2022?

Nevadí, zde máte malý výcuc!

21.11.2022
Více
managerčlánek

Managerské tipy a novinky Q2

Na dalším webináři nám Pavel představil novinky, které jsme připravili pro <br> klienty Clubspire. Webinář byl interaktivní, účastníci měli spoustu <br> zajímavých dotazů.

Štítky:
  • Marketingové tipy
  • CLUBSPIRE prakticky
3.8.2022
Více