Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Plně automatizované sportovní centrum

Spokojenost se systémem CLUBSPIRE se stále zvyšuje a ruku v ruce s tím jde i jeho rozšiřování do dalších sportovních center. Díky vysoké míře automatizace pomáhá s růstem provozní efektivity i tržeb, ostatně přesvědčte se sami.

Plzeňský projekt Kalikovský mlýn je díky širokému využití modulů CLUBSPIRE jedním z prvních plně automatizovaných sportovních center v ČR. To svým majitelům šetří nemalé finanční prostředky zejména v oblasti provozních nákladů. Podívejte se spolu s námi, v čem to spočívá.

Největší úspory přináší samoobslužný provoz, který zákazníkům umožňuje průchod sportovištěm bez jakékoli asistence. Systém obstará vše od webových rezervací přes průchod turniketem až po zamknutí šatní skříňky. To vše pomocí čipové karty, kterou má zákazník u sebe.

Díky automatizovanému řízení objektů navíc dochází ke značným úsporám i na osvětlení, výtápění a klimatizaci sportovišť, které jsou adekvátně připraveny pouze v době jejich vytížení (synchronizace s webovými rezervacemi). Není tedy nutný jakýkoli zásah obsluhy, která se tak může věnovat prodeji doplňkového sortimentu a občerstvení.

Vysoká míra zákaznického komfortu je přesně tím, co sportovní centrum nejvíce odliší od konkurence. Začíná si to uvědomovat čím dál více jejich majitelů, proto nás neváhejte kdykoli kontaktovat, rádi se podělíme o své bohaté zkušenosti.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

foto

Automatizované a bezobslužné provozy

11.5.2021
Více
1353.jpg

Webinář “Shrnutí 2020 a novinky 2021“

21.12.2020
Více
1287.jpg

Webinář "Znovuotevření fitness - korouš 2"

2.12.2020
Více